5 канал

Зовсім не як у звичайній школі: 1 вересня у військовому ліцеї ім. Івана Богуна

Заходи відвідали заступник міністра оборони, народний депутат, священик УПЦ КП, дружина Героя Небесної Сотні, військовий аташе Польщі

А про те, як минули урочистості з нагоди першого вересня у Київському військовому ліцеї імені Івана Богуна, розкаже кореспондентка "5 каналу" Наталка Жижко.

Ніяких маленьких дітей – наймолодшим ліцеїстам по 14 років. Ніяких дівчат – хіба що сестри, що прийшли привітати братів. Усе по-військовому чітко та дисципліновано. Наразі у ліцеї імені Богуна навчається близько 600 юнаків і половина з них – ліцеїсти другого курсу. Сьогодні вони були вдягнені в урочисту військову форму. Інша половина – ті, хто вступив цього року – були у польовій формі.

Привітати прийшло чимало гостей, усі зверталися до ліцеїстів із промовами – "недовгими та щирими", як зазначила кореспондент "5 каналу". Прийшли: заступник міністра оборони, народний депутат, священик УПЦ КП, дружина Героя Небесної Сотні, військовий аташе Польщі. З промовою, звісна річ, виступив і начальник ліцею Ігор Гордійчук, легендарний "Сумрак", який воював і отримав важкі поранення на Савур-Могилі.

Усі присутні вшанували хвилиною мовчання загиблих на російсько-українській війні. Відбувся концерт у виконанні ліцеїстів, показові виступи з військової майстерності. Не забули і про традицію – другий курс передав погони новоприбулим.

Виступ "Сумрака", враження майбутніх офіцерів ЗСУ та їх батьків можна почути у включенні "5 каналу":

Дивіться також фотогалерею на тему:

"Мам, я вже доросла": як минуло святкування 1 вересня – фоторепортаж

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Як в окупованому Криму відзначають мусульманське свято Курбан-байрам
Наступний матеріал
Брифінг речника Міністерства оборони з питань АТО – відео
Loading...