5 канал

Інтелектуальний пікнік замість "лінійки": нетипове 1 вересня у Києві

Вигадали, спроектували та організували свято два вчителя – і вони одружені

Свято першого дзвоника відзначають сьогодні у школах України. По-особливому зустріти школярів вирішили у столиці. Зокрема, в Києві відмовилися від традиційних лінійок. Формат свята кожна школа могла обирати на свій розсуд. У одному зі столичних закладів вирішили провести інтелектуальний пікнік. Що це таке – розповіла та показала кореспондента "5 каналу" Дар'я Феденко.

За два тижні до Дня знань управління освіти КМДА видало наказ, що відміну якихось сталих рекомендацій щодо відзначення 1 вересня. Тож стало можливим відійти від стандартного формату "лінійок". Дотриматися такої рекомендації вирішили у столичній гімназії східних мов і провели саме інтелектуальний пікнік.

Кожен клас отримав свою територію на галявині і мав змогу спілкуватися на обрану тему. І не тільки спілкуватися – лекції, малювання, реалізація інших творчих ідей. Особливість – на 10 хвилин зібрали таки усіх гостей свята у внутрішньому дворі школи, але не для "лінійки", а щоб викрасти адміністрацію школи. У прямому сенсі – учні 11 класу перевдягнулися у піратів і зв'язали мотузками директора, заступників та вчителів. Діти мали виконувати інтелектуальні завдання, щоб визволити вчителів.

Вигадали, спроектували та організували свято два вчителя – з української мови та літератури і з  фізкультури та інформатики. І вони одружені. Батьки хоча й трохи шоковані, але вдячні за цікаві заходи. А діти так і взагалі у захваті.

Подробиці – у включенні:

Дивіться також фотогалерею:

"Мам, я вже доросла": як минуло святкування 1 вересня – фоторепортаж

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
США допомагатимуть Україні не тільки на рівні законодавства – Чолій
Наступний матеріал
Із вересня з Казахстану в Україну почнуть надходити великі об’єми скрапленого газу – Сіренко
Loading...