Українець Олександр Хижняк став кращим боксером чемпіонату світу

Хижняк став єдиним медалістом у складі української збірної на ЧС

Український боксер Олександр Хижняк, який виграв золото чемпіонату світу в Гамбурзі, отримав індивідуальну нагороду. Хижняк визнаний кращим боксером минулого чемпіонату світу. Про це повідомляє УНІАН з посиланням на офіційний сайт Міжнародної асоціації любительського боксу (AIBA).

Кращою командою турніру стала збірна Куби, кращим тренером, на думку експертів, став американець Біллі Уолш. Нагороду фейр-плей отримав боксер з Вірменії Артем Арутюнян.

Зауважимо, що Олександр Хижняк став лише п'ятим українським чемпіоном світу з боксу серед аматорів за історію. Раніше аналогічне досягнення підкорялося Василю Ломаченкові (двічі), Тарасу Шелестюку, Євгену Хитрову та Олександру Усику.

На минулому чемпіонаті світу Хижняк, який виступав у ваговій категорії до 75 кг, послідовно обіграв на шляху до фіналу словака Андрія Чемеха, англійця Бенджаміна Віттакера і американця Троя Айзлі.
У вирішальному поєдинку Олександр переміг свого опонента з Казахстану Абільхана Аманкула.

Хижняк став єдиним медалістом у складі української збірної на ЧС.

Ман Каур

Прокуратура розслідує знищення "Ікон Револіції" – відкрито кримінальне провадження
"Зупинити це божевілля": Клімкін прокоментував ядерні випробування КНДР

Український боксер нокаутував Джонсона – відео

Українська легенда Кличко увійшов до ТОП-20 кращих боксерів світу

Українець Хижняк – кращий боксер чемпіонату світу з боксу

Українець Жан Беленюк став найкращим борцем світу 2016 року

"Наші – найкращі": Український гімнаст Верняєв виборов 5 медалей Універсіади-2017