Керівник меблевої крамниці на вулиці Грушевського у коментарях у соцмережі написав, що ці малюнки є "типовим стріт-артом, який час від часу видаляють комунальні служби". І запевнив, що до зникнення зображень не причетний. В українському Інституті національної пам'яті твердять, що ці графіті є пам'яткою історії. Тому готують заяву до поліції.
Віце-прем'єр-міністр В'ячеслав Кириленко назвав стертя малюнків актом вандалізму, за який передбачена кримінальна відповідальність.
"В 2014 році Міністерством культури було видано наказ, яким занесено місця боїв Революції Гідності до реєстру нерухомих пам'яток України як пам'ятка місцевого значення. Власне ці графіті, які розташовані на місцях боїв, на вулиці Грушевського, так само низка інших об'єктів, які там розташовані, вони так само є складовою пам'ятки місцевого значення. Тут вже вступає в дію норма кримінального кодексу, який каже про те, що якщо якась особа пошкоджує чи знищує об'єкт культурної спадщини, то така особа мусить нести кримінальну відповідальність", - заявив начальник відділу правового забезпечення Українського інституту національної пам'яті Сергій Рябенко.