Безпечне місто_модуль розпізнавання облич_камери
Безпечне місто_модуль розпізнавання облич_камери i.kyivcity.gov.ua

"Безпечне місто": в Києві запрацював новий аналітичний модуль розпізнавання облич – КМДА

  Модуль фіксує зображення з будь-якої камери, що встановлена в рамках мережі та порівнює їх із базою правопорушників, яка була створена правоохоронними органами

  Столичне комунальне підприємство "Інформатика" проводить тестування нового аналітичного модуля відеоспостереження в рамках проекту "Безпечне місто" (Kyiv Smart Safe City). Про таке повідомляє УНІАН із посиланням на Департамент інформаційно-комунікаційних технологій КМДА.

  Модуль дозволяє шукати правопорушників не лише завдяки спеціалізованим камерам розпізнавання обличчя. Він фіксує зображення з будь-якої камери, що встановлена в рамках мережі та порівнює їх із базою правопорушників, яка була створена правоохоронними органами. Якщо система виявляє подібність, оператор одразу отримує тривожний сигнал.

  Окрім того офлайн-режим дозволяє шукати людей у базі за фотографією обличчя. Камери фіксують обличчя людини, ці дані залишаються в архіві. За допомогою отриманого з камер фоторобота правопорушника, система аналізує базу даних та знаходить потрібну людину. Під час пошуку в системі можна налаштувати параметри, наприклад: "людина у шапці", "людина в окулярах", "темний колір волосся", навіть вік або стать.

  Як зазначив директор Департаменту інформаційно-комунікаційних технологій Юрій Назаров, одночасно система може обробляти 450 потоків, 1100 облич на секунду

  Наразі камери розташовані в місцях великого скупчення людей: у дошкільних навчальних закладах, школах, метрополітені, вокзалах, лікарнях тощо.

  Зазначається також, що КП "Інформатика" та КМДА не надають відеоматеріали, отримані з камер міської системи відеоспостереження. Відповідно до пункту 8.1 "Положення про комплексну систему відеоспостереження міста Києва", доступ до інформації у системі надано посадовим особам Міністерства внутрішніх справ України, центральному органу управління Національної поліції України, Головного управління Національної поліції в м. Києві та його територіальними підрозділам. Таким чином, відео з місця події можна отримати тільки від зазначених структур, написавши запит до них. Дані отримані з відеокамер зберігаються в міському центрі обробки даних (ЦОД) до 30-ти календарних днів.

  Попередній матеріал
  Автоматична індексація тарифів на перевезення розкручує маховик інфляції – Криворучко
  Наступний матеріал
  Міжнародний день онкохворої дитини: скільки коштів заплановано витратити на ліки в Україні

  Ми не дамо Росії витіснити Україну з Причорномор’я, не допустимо окупації Азовського моря – Президент

  Замість занедбаного: в Києві з'явиться 5-поверховий кінотеатр

  У Києві штормитиме: протягом доби пориви вітру сягнуть 15-18 м/с

  У КМДА розглядають можливість будівництва метро до Вишневого та Ірпеня

  У КМДА закликають не повертати Януковичу вертолітний майданчик

  Новий вид шахрайства у Києві: аферисти "продають" земельні ділянки у зелених зонах столиці – КМДА