"Зовсім не страшна книга"
"Зовсім не страшна книга" 5 канал

"Зовсім не страшна книга": вийшла друком збірка історій про життя людей після поганих новин у лікарнях

Читайте по-русски
У ній авторка описала понад пів сотні історій людей, які отримали смертельні діагнози

"Зовсім не страшна книга", але про страшні хвороби. Вийшла друком збірка історій людських життів після поганих новин у лікарнях.  Її авторка – Анастасія Леухіна. Вона пережила кілька смертей своїх рідних через недуги. Через це і вирішила написати таку книгу.

У ній авторка описала понад пів сотні історій людей, які отримали смертельні діагнози. Зокрема, онкологія і ВІЛ/СНІД. Каже: книга покликана допомогти усвідомити, що ці діагнози – не вирок.

"Я вирішила зібрати усі корисні поради та рекомендації, історії, які допомогли мені на цьому шляху впоратися, у книгу для того, щоб допомогти іншим впоратися. І ця книга буде корисною і для людей, у яких є діагнози, щоб зрозуміти, який у них є вибір і які вони можуть приймати рішення", – пояснила авторка книги.

"Прірва у нас існує у спілкуванні між лікарем та пацієнтом і цьому потрібно вчитися і лікарям, і пацієнтам. І, звісно, лікарі, прочитавши цю книгу, мабуть, також побачать себе в якихось іпостасях і зможуть чомусь навчитися і пацієнти зможуть навчитися сприймати інформацію", – вважає лікарка, співавторка книги Тетяна Попова.

Нагадуємо, засновник бренду "Наш формат" Владислав Кириченко у програмі "Є СЕНС" прокоментував скандал, який викликало видання книжки про коронавірус російської авторки Анчі Баранової.

 

Попередній матеріал
У центрі Одеси спалили автомобіль відомого адвоката
Наступний матеріал
"Люди розслабилися": що показала перевірка черкаських продуктових ринків
Loading...

Скандал у видавництві "Наш Формат", $1 млрд Медведчука, хто платить за розумні книжки?: Владислав Кириченко у програмі Є СЕНС

Моніка рекомендує: вийде книга з усіма рецептами із легендарного серіалу "Друзі"

"Наш Формат" та російська блогерка: скандал зі звільненням топ-менеджерів

Авторка "Гаррі Поттера" виклала в безкоштовний доступ свою нову книгу

Доступні для загалу: Рівненський обласний архів почали оцифровувати

"Апостол" у вигнанні: чому друкар Іван Федоров утік із Москви на Галичину