Сало, ринок Черкас
Сало, ринок Черкас 5 канал

"Люди розслабилися": що показала перевірка черкаських продуктових ринків

Читайте по-русски
Кожен базар у Черкасах уже перевіряли приблизно два десятки разів. Хоча зауважень було безліч, склали менше десятка протоколів

Продукти розкладені за прозорим бар'єром, молоко продається разом із тарою, щось куштувати – зась. За такими правилами працює Катерина, яка продає набіл від двох домашніх корів.

"Ми здавали на бочку, і хорошо, вона приїжджає до хати, прямо беремо молоко і по жирах і по всьому. Ну таки ж 5 рублів літра, а таких ж тут як не є – тут трошки більше вторгуємо. Ми ж теж люди і у нас теж сім'я і діти", – пояснює продавчиня Катерина.

Покупці в масках, але часто дистанції не дотримуються. Натомість кажуть: у продавців, які маску носять на підборідді чи торкаються товару руками, не купують.

"М'ясо беру тільки на ринку, тільки на ринку і оце у мене є постійний продавець, у якого я купляю, замовляю. Стоїть дезінфектор у неї, ну не знаю, у рукавичках вона теж", – розповідає покупчиня Лілія Атамась.

Працівники Держпродспоживслужби перевіряють усіх торгівців. За карантинними правилами, продавці мають бути в масках та рукавичках. Між ними має бути півтора метра відстані, навіть, за умови, що їх розділяє плівка. Весь товар має бути за захисним екраном. Продавець не може давати куштувати продукцію з однієї ложки. Користуватися саморобним антисептиком теж заборонено. Крім того, продавці мають стежити, щоб не утворювалися черги.

Фахівці Держпродспоживслужби оглядають усі ятки і виявляють, що у деяких продавців захисна плівка над продуктами згорнута.

"Ну викладаю товар, ну як, повісив-зняв, ну що тут такого", – каже продавець Георгій.

Антисептики є у всіх продавців. Але як з'ясували інспектори, у деяких уміст спирту менш як 70%.

Покупці запевняють: намагаються дотримуватися правил, адже саме від гігієни залежить захворюваність. Серйозних порушень інспектори на ринку не виявили, тож протоколи не складали. А про дрібні недоліки повідомили адміністрації ринку. Якщо продавці їх не виправлять – їм доведеться попрощатися з місцем на базарі.

"Уже дуже хотіли виходити і працювати, конфліктних ситуацій у нас не виникало, у нас були питання що стихійна торгівля дозволена, а тут трошки інші умови, але ми вже пристосувалися до них і все у нас пішло добре", – зазначила інспектор центрального ринку Ірина Симко.

Відразу після відкриття ринків зауважень не було, кажуть фахівці Держпродспоживслужби. Проте з послабленням карантину про умови почали забувати. Тож інспектори погрожують штрафами.

"Коли ми контролювали кожен день – люди знали, що ми ходимо кожен день, боялися і знали, що потрібно цього всього дотримуватися, а коли закінчились у нас кожен день позапланові перевірки – люди трохи розслабились. До закінчення карантину будем контролювати, але тепер будуть вибірково вибиратися дні", – пояснив ветлікар відділу Черкаського міського управління Держспоживслужби Артур Герасимов.

Кожен базар у Черкасах уже перевіряли приблизно два десятки разів. Хоча зауважень було безліч, склали менше десятка протоколів.

Яна Лимаренко, В'ячеслав Ромодан, Черкаська область, "5 канал"

 

Попередній матеріал
"Зовсім не страшна книга": вийшла друком збірка історій про життя людей після поганих новин у лікарнях
Наступний матеріал
Брифінг співголови фракції "Європейська солідарність" Артура Герасимова
Loading...

У Києві після карантину повертаються до роботи сезонні ярмарки

Від сьогодні в Києві дозволили відкрити ще 13 ринків – перелік

На території України до роботи повернулися 555 ринків

Житній vs Привоз: доки в Києві ринки під замком, в Одесі вже торгують на повну – в чому причина

Ляшко повідомив, як по-новому контролюватимуть роботу ринків під час карантину

Попри заборону, продуктові ринки в Харкові працюють на повну – що каже Кернес та як реагує поліція