Джоан Роулінг
Джоан Роулінг jkrowling.com

Авторка "Гаррі Поттера" виклала в безкоштовний доступ свою нову книгу

  Читайте по-русски
  Діти можуть надсилати свої ілюстрації до історії – найкращі із них надрукують

  Британська письменниця Джоан Роулінг, яка отримала всесвітню славу завдяки своїм книгам про маленького чарівника Гаррі Поттера, оголосила про публікацію нової дитячої книги. Про це пише The Guardian.

  Нова історія, яка має назву "Ікабог" (The Ickabog), вийде друком у листопаді. Але вже із 27 травня всі діти (і не тільки), які перебувають на карантині, можуть читати її онлайн безкоштовно. Зараз доступно дві глави книжки, решта буде додаватися протягом 34 днів.

  Письменниця розповіла, що книга – це казка "Про правду та зловживання владою", яку вона зберігала на своєму горищі роками.

  Дія історії "Ікабог" розгортається в уявному світі, не пов'язаному з іншими відомими роботами Роулінг. "Ця тема не старіє. Її можна застосувати до будь-якої ери чи країни", – зазначила авторка.

  Письменниця також розповіла, що почала писати "Ікабог" між роботою над книгами про Гаррі Поттера. Спочатку вона планувала опублікувати її після виходу останньої частини із серії під назвою "Гаррі Поттер і Смертельні Реліквії". Але замість цього вона почала писати книги для дорослих, зокрема роман "Несподівана вакансія" і "Кувала зозуля", які були видані під псевдонімом "Роберт Галбрайт".

  Роулінг просить дітей надсилати ілюстрації до кожної глави, а найкращі із малюнків будуть включені до друкованих видань історії в листопаді. "Я хочу бачити, як фантазії розігруються! Творчість, винахідливість та зусилля – це найважливіші речі: ми не обов'язково шукаємо найвищу технічну майстерність", – написала вона.

  Усі гроші від продажу книги Джоан Роулінг планує пожертвувати проєктам допомоги для груп, постраждалих від пандемії коронавірусу.

  Раніше британські зірки вирішили записувати відео, на яких вони читають "Гаррі Поттера", щоб підтримати людей під час карантину.

  Попередній матеріал
  Віталій Кличко про послаблення карантину та ситуацію з COVID-19 в Києві
  Наступний матеріал
  У Києві за добу від коронавірусу одужали 44 людини: смертельних випадків три
  Loading...

  "Мама" Гаррі Поттера: цікаві факти про Джоан Роулінг та "Поттеріану"

  Штучний інтелект написав оповідання за мотивами "Гаррі Поттера": що вийшло

  Новий підхід від Джоан Роулінг: як фонд авторки "Гаррі Поттеру" змінює українські інтернати

  Помер відомий англійський актор – зірка "Черчилля" та "Гаррі Поттера"

  Заступник міністра юстиції розповів, як стати Гаррі Поттером

  Магічний презент від Роулінг: на фанатів "Поттеріани" чекає 5 нових фільмів