Малята інтернат, діти
Малята інтернат, діти 5 канал

Новий підхід від Джоан Роулінг: як фонд авторки "Гаррі Поттеру" змінює українські інтернати

Фонд Джоан Роулінг має досвід впровадження проектів з реформування інтернатів

Благодійний фонд авторки "Гаррі Поттера" Джоан Роулінг допоможе інтернатам Житомирщини реформуватися. Йдеться про заклади, де утримуються діти з неблагополучних родин, передає "5 канал". 

Суть реформи полягає в тому, що держава має фінансувати не інтернати, а виділяти гроші на підтримку родин, які опинилися у скрутному становищі, а також створювати альтернативні заклади для якісної соціальної адаптації дітей.

Житомирщина першою відгукнулася на ініціативу фундації всесвітньо відомої письменниці Джоан Роулінг. Її Фонд має досвід впровадження подібних проектів по всьому світу і консультуватиме громади після ретельного вивчення проблем регіону.

"Ця реформа впроваджується не одним міністерством. Потрібно залучити всі міністерства. Послуги мають прийти до цієї родини та цієї дитини. Легше буде попередити потрапляння дітей (до інтернатів). Не потрібно відділяти дитину від родини", – переконана директор благодійного фонду по країнах Європи Ірина Маланчук.

"Ми повинні розуміти: яким би золотим не був інтернат, з найкращим колективом – ніщо дитині сім'ю не замінить. Тобто, принцип "гроші ходять за дитиною", зміна механізму фінансування послуг, які будуть надаватися, і, відповідно, зміна вектору виховання дитини – не інтернатний заклад, а громада", – каже міністр соціальної політики Андрій Рева. 

Дивіться також фотогалерею за темою: 

Діти супермоделі Сінді Кроуфорд уперше разом вийшли на подіум

Діти Сінді Кроуфорд
/
Діти Сінді Кроуфорд
Кая - донька Сінді Кроуфорд
/
Кая - донька Сінді Кроуфорд
Кая - донька Сінді Кроуфорд
/
Кая - донька Сінді Кроуфорд
Кая - донька Сінді Кроуфорд
/
Кая - донька Сінді Кроуфорд
Преслі - син Сінді Кроуфорд
/
Преслі - син Сінді Кроуфорд

Попередній матеріал
Окупанти повністю заблокували рух через адмінмежу з Кримом
Наступний матеріал
Пожежа в таборі "Вікторія": Керівнику райвідділу ДСНС оголосили про підозру
Loading...