http://ya2016.com/

Магічний презент від Роулінг: на фанатів "Поттеріани" чекає 5 нових фільмів

  Раніше повідомлялося, що за книгами письменниці буде знята трилогія

  За книгою про світ Гаррі Поттера знімуть п'ять нових фільмів. Зйомки першої картини нової серії почалися ще у серпні 2015 року під керівництвом Девіда Єйтса. Саме він зняв останні чотири фільми про Гаррі Поттера. Про це повідомляє УНІАН.

  Як зазначається, Джоан Роулінг оголосила, що серія фільмів "Фантастичні звірі та місця їх проживання" (Fantastic Beasts and Where to Find Them) за однойменною книгою буде складатися з п'яти фільмів замість запланованої раніше трилогії.

  "Я можу підтвердити, що будуть зняті п'ять фільмів", – заявила письменниця. Вона також підкреслила: "Коли ви пізнаєте справжній розмах історії, ви зрозумієте, що просто неможливо вмістити все в один фільм".

  Як стало відомо, у зйомках першої частини головну роль отримав володар премії "Оскар" за роботу в картині "Всесвіт Стівена Хокінга" (The Theory of Everything, 2014) Едді Редмейн. Його персонаж Ньют Скамандер – знаменитий магозоолог чарівного світу, який під час своєї подорожі стикається з безліччю магічних створінь. Саме них він описує у своєму підручнику, який стане посібником для навчання Гаррі Поттера та його друзів.

  Сценарій для стрічки написала сама Джоан Роулінг. Зазначимо, що у світовий прокат перший фільм з серії "Фантастичні звірі та місця їх проживання" вийде 18 листопада 2016 року.

  Дивіться також: "Гаррі Поттер і таємна кімната": з'явилось нове ілюстроване видання магічної саги

  Попередній матеріал
  Всеукраїнський збір "Легіону Свободи" – відео
  Наступний матеріал
  Потрійна клятва та білі кітелі: у середмісті Києві вихованці військового ліцею присягнули на вірність Україні

  "Гаррі Поттер і таємна кімната": з'явилось нове ілюстроване видання магічної саги

  Для фанів "Поттеріани": у Британії за £500 тисяч продають будинок головного чарівника Поттера

  Вийшла нова історія про Гаррі Поттера – читачі штурмують книжкові магазини

  Шанувальники Гаррі Поттера зможуть за $714 провести День святого Валентина в Гоґвортсі