Шанувальники Гаррі Поттера зможуть за $714 провести День святого Валентина в Гоґвортсі

wikimedia.org

Шанувальники книг та фільмів про чарівника Гаррі Поттера зможуть провести День святого Валентина в головному залі замку Гоґвортс.

Про це повідомляє Buzzfeed.

Вечеря має проходити на справжньому знімальному майданчику поттеріани. Подію організовує компанія Warner Bros. Studio Tour London.

Участь пари в романтичному святі обійдеться в 495 фунтів стерлінгів (близько $714). Гостям запропонують частування "зачарованого банкету", у тому числі любовний напій, вершкове пиво і гарячий шоколад, які згадуються у книгах. Окрім того, кожен гість заходу отримає чарівну паличку. До вартості вечері входить екскурсія студією і додаткові частування.

Як повідомляв 5.ua, 30 вересня 2015 року Warner Bros. Studio Tour London запропонувала фанатам книг про юного мага взяти участь у різдвяній вечері, яка також пройшла в головному залі замку Гоґвортс. Участь у заході оцінювалося в 230 фунтів стерлінгів - близько $300.

Відомо, що після закінчення зйомок поттеріани кінопавільйони, що знаходяться в лондонському передмісті Уотфорд, були перетворені на музей Гаррі Поттера. Майже всі сцени фільмів знімалися саме там, тому декорації та споруди було вирішено зберегти і влаштовувати екскурсії для шанувальників героїв твору Джоан Роулінг. Натурні зйомки проводилися в замку Алник на півночі Англії, в резиденції герцога Нортумберлендского.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ