Для фанів "Поттеріани": у Британії за £500 тисяч продають будинок головного чарівника Поттера

5.ua

Сусіди і досі згадують зйомки першого фільму, хоча минуло уже понад 15 років

У передмісті британської столиці виставили на продаж прототип будинку, в якому жив Гаррі Поттер. Це той саме будиночок, де знімали епізоди родини Дурслів. Вартість його оцінили у півмільйона фунтів стерлінгів, передає "5 канал".

Через участь у "поттеріані" цей будинок отримав дві адреси - Пікет Пост Клоуз 12 та четвертий будинок на вулиці Прівіт-драйв (як у книзі про чарівника).

Як повідомили у кіностудії, сцени саме в цьому будинку і довкола нього знімали лише для екранізації першої книги - "Гаррі Поттер і філософський камінь". Потім його точну копію відтворили на студії Warner Brothers.

Сусіди і досі згадують зйомки першого фільму, хоча минуло уже понад 15 років.

"Це було надзвичайно. Думаю, мені було років одинадцять. Ми отримали листа , де нам повідомили, що цю дорогу вибрали для зйомок. І це було фантастично. Ми бачили всіх акторів. У нас в саду тримали сов. Ми зустріли собаку Хаґріда, Ікланя. Неймовірно!" – згадує сусідка Сара Чепмен.

Як стало відомо, уперше після зйомок цей будинок продали у травні 2010 за 290 тисяч фунтів стерлінгів. Зараз ціна майже удвічі більша - 475 тисяч фунтів, це понад півмільйона доларів США.

Як зазначається, будинок має три кімнати, сучасні меблі, доглянутий задній двір та головне - фасад, точнісінько такий, як у фільмах "Поттеріани".

"Спочатку ми хотіли виставити цей будинок на продаж без жодних посилань на Гаррі Поттера, але тільки-но стала відома уся ця історія - цікавість до будинку значно зросла. Тож може зрости і ціна", - каже брокер Пол Босанко.

Нагадаємо, вранці 31 липня у Лондоні стартував продаж восьмої книги про Гаррі Поттера Harry Potter and the Cursed Child("Гаррі Поттер і прокляте дитя").

Як повідомляв 5.ua, "А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА" видасть українською нову книгу про Гаррі Поттера.

Нонна Стефанова, "5 канал"

ПРОКОМЕНТУЙТЕ