Корінці книг серії про Гаррі Поттера, що вийшли у видавництві \"А-БА-ГА-ЛА-МА-ГА\" / http://ababahalamaha.com.ua

"А-Ба-Ба-Га-Ла-Ма-Га" видасть українською восьму книгу про Гаррі Поттера

  Українське видавництво "А-Ба-Ба-Га-Ла-Ма-Га" досягло попередньої згоди із правовласниками на видання українською мовою книги "Гаррі Поттер і прокляте дитя".

  Деталі щодо виходу українського перекладу у видавництві обіцяють повідомити трохи згодом, пише ZAXID.NET. Перекладач усіх попередніх книжок про Гаррі Поттера Віктор Морозов розповів виданню, що "судячи з нашого попереднього досвіду, правовласники ніколи й нікому не надсилали текст заздалегідь, і перекладачі з усього світу мусили чекати публікації англійською мовою оригіналу і аж тоді братися за переклад".

  Видання зазначає, що "А-Ба-Ба-Га-Ла-Ма-Га" видало усі сім книжок Джоан Ролінґ про Гаррі Поттера у перекладі Віктора Морозова, а також її книгу для дорослих "Несподівана вакансія" у перекладі Віктора Морозова та Тараса Малковича. Переклад "Гаррі Поттера та Смертельних реліквій" вийшов першим у світі.

  Як повідомляв 5.ua, книга "Гаррі Поттер і прокляте дитя" на основі сценарію однойменної п'єси через добу після початку попередніх продажів очолила список бестселерів Amazon. Книгу випустять о 00.01 31 липня 2016 року, в день народження Гаррі Поттера. Книговидавці пов'язують успіх книги з тим, що її називають "восьмою історією" поттеріани. Події в ній будуть відбуватися через 19 років після подій, описаних в сьомій книзі про Гаррі Поттера. Поттер, "працівник Міністерства магії, чоловік, батько трьох дітей шкільного віку", стикається з минулим, "яке відмовляється залишатися там, де йому місце".

  Попередній матеріал
  Російські фури уже не тільки зупиняють, а й українізовують: Активісти розмалювали вантажівку з РФ
  Наступний матеріал
  Сумщина долучилася до блокування проїзду російських фур територією України

  Шанувальники Гаррі Поттера зможуть за $714 провести День святого Валентина в Гоґвортсі

  "Фантастичні звірі та де їх шукати": вийшов тизер спін-офу "Гаррі Поттера"

  Цьогорічний лауреат Оскара зіграє головну роль у спін-офф "Гаррі Поттера"