Гаррі Поттер

"Поттерознавство": в індійському університеті викладатимуть навчальний курс за романами Джоан Роулінг

Depositphotos

Студенти досліджуватимуть незаконні заклинання та вивчатимуть бюрократію на прикладі Міністерства магії

У Національному університеті науки, в індійському місті Калькута, розробили курс про правові принципи всесвіту Гаррі Поттера, під назвою "Зв'язок між фантастичною літературою і юриспруденцією на прикладі романів про чарівника". Повідомляє PLATFORM.MA

Навчальну дисципліну розробив професор Шувіка Кумара, курс розрахований на студентів, які прочитали всі книги хоча б двічі.

Програма предмету включає дослідження незаконних заклинань, вивчення бюрократії на прикладі Міністерства магії та роботи з економіки на базі банку Грінготс. Крім того, студенти будуть аналізувати смерть Сіріуса Блека і вчити правила гри у квідич.

Відповідно до задуму творця курсу, на прикладі всесвіту Джоан Роулінг студентів планують навчити критично ставитися до соціальних проблем в Індії, розбиратися в питаннях дискримінації, расизму, поневолення та іншого.

"В Індії ми живемо в різній політичній ситуації. Дисципліна вивчатиметься з різних сторін. Коли студенти будуть стикатися зі схожими сценаріями в реальному світі, то цей досвід допоможе їм трохи подумати", – зазначив професор.

За підсумками навчального курсу, учні повинні скласти залік.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ