5 канал

"Містер Звук": Українська озвучка іноземних фільмів із живою мовою робить їх "своїми"

Українська озвучка іноземних фільмів із живою повсякденною мовою робить їх "своїми" - це моя "лагідна українізація". Таку думку озвучив актор-імітатор голосів і звуків Юрій Коваленко.

Народився на Бессарабії. З дитинства імітував звуки багатої природи, фауни Національного заповідника "Дунайські плавні", біля якого проживав від народження до закінчення школи. А тепер цей дитячий "троллінг" мешканців заповідника виріс у головний титул – "Доктор Звук". А це – Заслужений артист Юрій Коваленко, який завітає на нічне чаювання. Актор-імітатор голосів, іноземних мов та звуків, кавалер Почесної відзнаки "Великого князя Володимира" ІІ ступеню, двічі рекордсмен "Книги рекордів України", актор театру та кіно, співавтор концепції адаптування іноземних медіапродуктів для українського глядача, у різні роки — брендвойс провідних телеканалів і радіо, голос українських "Сімпсонів", "Тачок", "Сауспарк", "Сезон полювання", "Бівиса та Бадхеда", "Корпорації монстрів", "101 далматинця", "Піратів Карибського моря", "Гаррі Потера", "Робінсонів", "Похождения бравого солдата Швейка", "Даллас". "Доктор Звук" випустив свій аудіоальбом (CD) пародій та імітацій "Антологія V.I.P.- гумору", який одразу став раритетом. Виступає на естраді з номерамdи голосових та звукових імітацій та як ведучий, MC. Юрій Коваленко дає уроки та майстер-класи акторам цирку (черевомовлення), студентам різних вишів. 

Про наших героїв та антигероїв, про сатиру та її об'єктів, і як ці суб'єкти сприймають ці "аудіо-анекдоти", про талант і систему, про гумор і свободу, про аудіо-середовище країни і наслідки. Доктор Звук о 23.10!", – анонсує гостя автор і ведучий програми "За Чай.com" Роман Чайка.

Попередній матеріал
У зоні відчуження спалахнула пожежа: вогонь охопив 25 гектарів
Наступний матеріал
Доба у АТО: гаряче було на Донецькому напрямку, один боєць ЗСУ загинув
Loading...

Лірник: Українська мрія - це саме те, коли поняття країна й держава стануть одним цілим

Капітан ВМС США: В Пентагоні є усі сценарії на випадок військової істерії Кремля

Художниця з США: Мені важлива українська самоідентифікація