Пожежа у зоні відчуження (ілюстративне фото) www.mns.gov.ua

У зоні відчуження спалахнула пожежа: вогонь охопив 25 гектарів

Станом на 20:00 гасіння пожежі підрозділами ДСНС триває

У четвер, 29 червня, у зоні відчуження а території Луб’янського лісництва спалахнула пожежа. Займання розповсюдилось на територію у 20 гектарів. Про це повідомляє прес-служба ДСНС. 

"О 12:35 у Зоні відчуження та безумовного (обов’язкового) відселення на території Луб’янського лісництва попередньо під час проведення технологічної вирубки лісу для прокладання залізничної дороги сталося загорання порубкових решток деревини та лісової підстилки, яке розповсюдилось на площу близько 20 га", - зазначається у повідомленні.

Як стало відомо, для гасіння пожежі та проведення повітряної розвідки довелося залучити вертоліт МІ-8 з водозливним пристроєм та два літаки АН-32П. За даними рятувальників, вертоліт здійснив 5 скидів води загальним об’ємом 10 кубометрів води.

"Усього до гасіння пожежі залучено 102 чол. особового складу та 22 од. техніки, з них від ДСНС 63 чол. особового складу та 11 од. техніки, зокрема вертоліт МІ-8 та 2 літаки АН-32П", - вказується у повідомленні.

Також інформується, що підрозділи ДСНС у Київській, Житомирській областях та Києві приведені у готовність через пожежу. Зокрема, йдеться про півсотні надзвичайників та 10 одиниць техніки.

"Станом на 20:00 29 червня площа пожежі (низова) складає близько 25 га. Гасіння пожежі триває", - повідомили у ДСНС.

Попередній матеріал
"Не зможуть жити": З Донбасу необхідно поступово переселяти людей – Тука
Наступний матеріал
"Містер Звук": Українська озвучка іноземних фільмів із живою мовою робить їх "своїми"