5 канал

Залмаєв: Росії доведеться повернути усі захоплені території

Після Путіна Росії доведеться повернути усі захоплені території: Придністров'я - Молдові, Осетію з Абхазією - Грузії, а Крим та Східний Донбас - Україні.

"Уродженця Донецька колись звали Петром. Останніх 20 років у Нью-Йорку його знають як Пітера Залмаєва (Peter Zalmayev). Політолог-міжнародник, випускник Колумбійського університету (Columbia University's School of International and Public Affairs), є директором МО "Євразійська демократична ініціатива", спікером канадської платформи "Українсько-Єврейські зустрічі" та член "Американського Єврейського Комітету". Його поле активності - демократизація на пострадянському просторі. Вільно володіє англійською, російською, спілкується українською, німецькою, французькою та італійською.

Почаюємо сьогодні з Пітером Залмаєвим про те, чи вдасться Трампом паралізувати зовнішню політику США і порушити транс-атлантичний союз, чи готове НАТО і ЄС до активної агресії, як і чим закінчаться заморожені конфлікти на постсовку, що буде з анексованим Кримом", - анонсує гостя автор і ведучий програми "За Чай.com" Роман Чайка.

Попередній матеріал
10 років очікування: 25 маріупольських сімей отримали ключі від нового житла
Наступний матеріал
Майора поліції Дніпропетровщини затримали просто під час отримання хабара – відео
Loading...

Капітан ВМС США: В Пентагоні є усі сценарії на випадок військової істерії Кремля

Художниця з США: Мені важлива українська самоідентифікація

Павличко: Демократичні цінності мають стати спільним знаменником