5 канал

Лірник: Українська мрія - це саме те, коли поняття країна й держава стануть одним цілим

Українська мрія - це саме те, коли поняття країна й держава стануть одним цілим, за яке варто жити, а коли треба - то й воювати.

У кожного є свій Сашко Лірник. У дітей свій казкар, в інтернеті - активний блогер, на фронті - волонтер, для музикантів - колишній учасник групи "Вій", для бійців - улюблений артист, який може оповідати казку прямо в бліндажі.

Організатор "Агітпоїзду на Схід". Проводив концерти для бійців в Мар"їнці, Красногорівці,Пісках, Маріуполі,Широкіному, на шахті "Бутовка", Авдіївці,Волновасі.

У 2016 році за волонтерську роботу і виступи на фронті отримав нагороду Генерального Штабу ЗСУ "За заслуги перед Збройними силами України". У минулому Сашко Лірник - це інженер та кораблебудівельник Олександр Власюк. 

Сашко легко творить казки і сценарії, то ж будемо писати казку-сценарій "Україна через 5 років", почаюємо про "людей і мишей", про солідарність єдиної політичної нації та усе новіші лінії поділів і розколів, про втому і "зрадофільство", про пасіонаріїв та пальне для їх двигунів. Сашко Лірник.

Попередній матеріал
На Львівщині пронісся потужний буревій – пошкоджено лінію електропередач
Наступний матеріал
Окупанти накрили щільним мінометним вогнем українські позиції поблизу Бахмутської траси - штаб
Loading...

Кириченко: ОРДЛО має стати нашим "Сектором Газа"

Гриценко: Ми йдемо до україноцентричної політичної нації

Чубаров розповів, що буде після деокупації Криму