5 канал

Кириченко: ОРДЛО має стати нашим "Сектором Газа"

Тут має за 20-30 років постати успішна економічно Україна, а окуповані землі мають стати нашим "Сектором Газа" на увесь цей період. І лише потім можна реінтегрувати наші території. Допускати нинішнє населення ОРДЛО до суспільного й політичного життя країни у найближчі роки не можна - це значить розвалити саму державу.

Владислав Кириченко – справжній дончанин з великим серцем мецената, що опікується десятками, якщо не сотнями проектів. Щось із видавництва "Наш формат" точно маєте вдома: книгу, диск, аудіокнигу. Це одне із сотні дітищ Владислава.

Випускник МДУ ім. Ломоносова (Москва), він заснував біотехтологічне товариство Helicon - лідер на російському ринку комплексного оснащення лабораторій для молекулярної біології. А ще він як підприємець-меценат фінансував українську недільну школу в Москві, українські фестивалі "Уніж — фестиваль українського формату", "Шешори", "Арт-Поле", "Мазепа-Фест", свято 65-річчя Української повстанської армії в Києві тощо.

"Кириченко має агрофірму, розвиває мікрочіпові, мікробіологічні та генетичні технології. Він створив Український науковий клуб, що гуртує вітчизняних учених світового рівня, долучився до створення гуманітарно-інвестиційного проекту "Хмелева". В однойменному селі над Дністром діє зелений курорт і розсадник декоративних рослин. Там гостювали і творили Сашко Положинський, Олег Скрипка, Роман Коваль, Юрій Андрухович, Тарас Житинський, Оксана Забужко, Фома, музиканти гуртів Karbido, "ДахаБраха", PortMone", – анонсує гостя автор і ведучий програми "За Чай.com" Роман Чайка.

Попередній матеріал
Спецоперація КОРДу та поліції: на Харківщині знешкодили небезпечну злочинну банду
Наступний матеріал
АПУ: Важливо, що зустріч Порошенка в Білому домі буде раніше, ніж зустріч Путіна
Loading...

"Поняття деокупації та АТО несумісні": Тимчук відповів на найгарячіші питання щодо реінтеграції ОРДЛО

"Привернути увагу світової громадськості": Кримські татари почали збирати підписи під зверненням про деокупацію Криму

Очільник Держкіно розповів, як провести деокупацію інформаційного простору