5 канал

Капітан ВМС США: В Пентагоні є усі сценарії на випадок військової істерії Кремля

Мілітаристська пропаганда Росії про те, що вони в лічені дні візьмуть Балтію, гулятимуть Берліном і Варшавою, була спростована українськими добробатами й волонтерами, які їх спинили. Але в Пентагоні є усі моделі й сценарії на випадок військової істерії Кремля. Таку думку озвучив капітан Першого рангу ВМС США Юрій Табах.

Він народився у Москві за Радянського Союзу, а його сім'я еміґрувала до США ще до "пєрєстройкі". Вивчився на медика, а потім був комісований до Військово-морських сил США і став першим офіцером на всі збройні сили Америки з числа "совєтських" колишніх громадян. Це - капітан Першого рангу ВМС США Юрій Табах.

Декілька років служив у медичній службі флоту, у військових госпіталях. Його кар'єра змінилася у 1991-му, коли він став спеціальним представником Президента та помічником і радником Американського посла в країнах колишнього Радянського Союзу. До 1994 року працював в Посольстві США у Москві. Викладав у військово-медичних американських вишах. А в 1997-му капітан Табах вже служив у Спеціальній військовій наглядовій місії США у Грузії (United Nations Military Observer Mission in Georgia (UNOMIG)). Потім була служба на різних напрямках військової співпраці в Казахстані, знову Москва, згодом Варшава. Опісля в 2006-2008 роках - керівництво міжнародним антитерористичним центром НАТО в Туреччині (90 офіцерів з 7 армій вНАТО). З 2008 по 2011 капітан Табах знову проходив службу у Москві Начальником штабу спеціальної військової місії НАТО по координації контактів з Міністерством оборони РФ. Має чимало військових медалей американських ЗС та міжнародні відзнаки.

Про глобальну терористичну загрозу, про американсько-російське протистояння у різних куточках планети: від Сирії і до самих до окраїн Північної Кореї, про кібер- та інформаційну складову боротьби, про зруйнування світової системи безпеки і міжнародного права після російської анексії Криму та військової інтервенції на сході України, про Третю Світову або її уникнення. Капітан ВМФ США Юрій Табах.

Попередній матеріал
Харківські нацгвардійці провели видовищні навчання – сюжет
Наступний матеріал
ЗМІ: Біля Золотих воріт у Києві вбили голову спілки мігрантів України
Loading...

Гриценко: Ми йдемо до україноцентричної політичної нації

Чубаров розповів, що буде після деокупації Криму

Всеволод Стеблюк "Айболіт": Наш досвід воєнної медицини вивчають в країнах НАТО