перший заступник голови Мінекономрозвитку Максим Нефьодов
перший заступник голови Мінекономрозвитку Максим Нефьодов 5 канал

Нефьодов: На держслужбу маємо делегувати найкращих, які захочуть залишити слід в історії

Ми в супермаркеті обираємо собі найкраще, то й на держслужбу маємо делегувати найкращих, які захочуть залишити слід в історії. Таку думку озвучив перший заступник міністра економічного розвитку і торгівлі Максим Нефьодов.

Він з команди пост-революційного десанту реформ. Його "кейс", система електронних держзакупівель ProZorro – успішний, працюючий і визнаний міжнародними фахівцями дуже вдалим. Його іноді жартома називають "першим хіпстером" в уряді. На чай завітає Максим Нефьодов, . У минулому – молодий і перспективний інвестбанкір. А ще були – праця аналітиком зі злиття і поглинання у компанії Golden Gate Business, віце-президентство в інвесткомпанії Dragon Capital, був керуючим директором українського офісу фонду прямих інвестицій Icon Private Equity.

Про держзакупівлі і схеми укркорупції, про нову хвилю приватизації і держпідприємства "стратегічні", яких ніколи "не можна чіпати", про успіх, який ніхто не помічає і тотальну "#нічонеміняється" від зрадофілів, про популістів і ринок землі, про точку неповернення в реформах та реванш. Макс Нефьодов нині о 23.10", – анонсує гостя автор і ведучий програми "За Чай.com" Роман Чайка.

Попередній матеріал
"Це просто варварство": у столиці невідомі за ніч вирубали шматок заповідника "Теремки"
Наступний матеріал
Урочистості з нагоди Дня Конституції України - відео
Loading...

"ЗА ЧАЙ.COM": "перший хіпстер" в уряді, заступник міністра економрозвитку Макс Нефьодов у ефірі "5 каналу" о 23:10

Капітан ВМС США: В Пентагоні є усі сценарії на випадок військової істерії Кремля

Художниця з США: Мені важлива українська самоідентифікація