Ігор Коломойський
Ігор Коломойський Фото: Vladyslav Sodel (Влад Содель)

Верховний Суд зобов'язав "ПриватБанк" виплатити 25 млн грн Коломойському – що відомо

  Читайте по-русски
  "ПриватБанк" у Верховному Суді намагався визнати стягнення на користь компанії Коломойського 25 млн грн незаконним, однак суд даного рішення не підтримав

  Верховний Суд відмовився задовольняти скаргу "ПриватБанку" та визнав законним стягнення з банку на користь компанії Ігоря Коломойського та Геннадія Боголюбова 25 млн грн. Про це повідомляє Finbalance із посиланням на рішення суду.

  Зазначається, що 25 млн грн свого часу компанія колишніх власників "ПриватБанку" "Акватера" заплатила Нацбанку України в рахунок погашення заборгованості "ПриватБанку" за кредитом рефінансування. Компанія "Акватера" була однією з компаній-поручителів за кредитами "ПриватБанку" до його націоналізації.

  Додамо, що "ПриватБанк" у Верховному Суді намагався визнати стягнення на користь компанії Коломойського 25 млн незаконним, але суд цього рішення не підтримав.

  Напередодні заступниця голови "ПриватБанку" повідомила, що компанії, пов'язані з Коломойським, винні "ПриватБанку" 240 млрд гривень.

  Нагадаємо, раніше стало відомо, що через пов'язані з Коломойським офшорні компанії з "ПриватБанку" виводили 470 млрд доларів протягом 2006-2016 років. Такі дані наведено у позові "ПриватБанку" проти Коломойського у США.

  23 травня стало відомо, що "ПриватБанк" подав позов проти Ігоря Коломойського до суду в США. У коментарі до позову прес-служба банку повідомила, що у позові хоче стягнути з Коломойського "кілька сотень мільйонів доларів". Зазначимо, що паралельно між "ПриватБанком" та Коломойським тривають судові позови у Високому суді Лондона. 20 грудня 2017-го Високий суд Лондона вирішив арештувати активи Коломойського і Боголюбова у всьому світі на суму понад $2,5 млрд.

  Попередній матеріал
  Масове отруєння на Буковині: в дитячому таборі знайшли небезпечні бактерії
  Наступний матеріал
  Росія запропонувала Україні "мирову" щодо газу – "Нафтогаз" запевнив, що жодних пропозицій не було
  Loading...