Петро Порошенко
Петро Порошенко eurosolidarity.org

Ця подія змінила українську зовнішньоекономічну політику: Порошенко про п'яту річницю запуску ЗВТ з ЄС

  Читайте по-русски
  П'ятий президент відзначив, що економічна інтеграція є шляхом України до Євросоюзу

  П'ятий президент Петро Порошенко відзначив, що в Україні вже 5 років триває нова ера торговельних відносин з ЄС. Це стало можливим завдяки запуску поглибленої та всеохоплюючої зони вільної торгівлі з Євросоюзом 5 років тому. Про це написав Петро Порошенко на свої сторінці в Facebook.

  "Ця подія назавжди змінила українську зовнішньоекономічну політику та відкрила якісно нові безмежні можливості для національних експортерів та іноземних інвестицій", – відзначив Порошенко.

  Він нагадав, що п’ять років тому в Україні багато скептиків та популістів переконували, що нічого не вийде, а зона вільної торгівлі з ЄС – провалиться.

  "У відповідь на цей історичний крок нашої держави російський агресор посилив економічну блокаду наших традиційних ринків на сході, щоб дискредитувати наш курс на економічну інтеграцію з ЄС, довести, що єдиний правильний вибір України – це російські тенета, російське стойло", – зазначив Порошенко.

  Лідер "Європейської солідарності" відзначив, що за 5 років обсяг торгівлі України з ЄС збільшився на 60% і вже зараз 40% загального обсягу торгівлі України належить європейському напрямку. П'ятий президент також відзначив, що Україна впевнено входить до першої двадцятки торговельних партнерів Євросоюзу та до п’ятірки найбільших експортерів аграрної продукції в ЄС. У той же час, він висловив впевненість, що наша країна продовжить цей шлях успіху.

  "Економічна інтеграція – це шлях до досягнення критеріїв членства та до практичного вирішення питання про вступ України до Європейського Союзу – гарантії нашої незалежності, суверенітету, добробуту та безпеки", – підсумував Петро Порошенко.

  Нагадаємо, що зона вільної торгівлі запрацювала 1 січня 2016 року. Тоді запровадили нульову ставку на 70% товарів, які ввозитимуться в Україну з ЄС.

  Попередній матеріал
  Незважаючи на пандемію: у 2021 році відбудуться Олімпійські ігри
  Наступний матеріал
  Синоптики повідомили, коли в Україну прийдуть морози
  Loading...

  "У нас усі мають бути на локдауні, окрім "кварталу" Зеленського" – лідер "ЄС"

  "Ви брешете щодо статистики заражень, тяжких хворих, померлих": Порошенко про дії влади у боротьбі з коронавірусом

  Прикриваючи Татарова та підозрюваних "слуг", Зеленський став учасником корупційного процесу – Порошенко

  "Є шість компаній, які пилять бюджет": Порошенко про проєкт "Велике будівництво"

  "Операція із затримання "вагнерівців" була санкціонована Порошенком" – ексклюзивна заява

  Сенсаційне зізнання Петра Порошенка – "Велика політика"