Порошенко на ток-шоу "Велика політика"
Порошенко на ток-шоу "Велика політика" 5 канал

Порошенко назвав дві важливі для України дати 2021 року

Читайте по-русски
На думку п'ятого президента, Україна має максимально використати нові можливості, які з'являться в цей час

П'ятий президент, лідер партії "Європейська солідарність" Петро Порошенко прогнозує, що в 2021 році дуже важливими для України будуть дві дати: вступ на посаду новообраного президента США Джозефа Байдена в січні і парламентські вибори в Росії у вересні. Про це він сказав в ефірі ток-шоу "Велика політика" на "5 каналі".

"Є дві дати в 21-му році, які є визначальними. Перша дата – 20-21 січня –це інавгурація нового президента США. Я вважаю, що дуже небезпечно, коли пан Зеленський досі не мав телефонної розмови з обраним президентом, – я собі не можу такого уявити. І дуже важливо, щоб Україна була в інавгураційній промові Джо Байдена, президента Сполучених Штатів. Дуже важливо, щоб ми визначили ті кроки, які будуть реалізовані в позитиві нашої співпраці, і тому дата 20-21 січня є визначальною", – зазначив Порошенко.Політик додав, що Україна має використати вже перші дні і тижні після вступу Байдена на посаду для розвитку співпраці із США.

"Потенціал цієї співпраці є величезним", – акцентував лідер "ЄС".

"Друга дата – це вересень. У вересні проходитимуть вибори в Держдуму Російської Федерації. Я не кажу, що Путін і його "Єдина Росія" програють ці вибори. Я думаю, що він набере "50+" відсотків. Але результат цей буде такий самий, як результат 9 серпня в Лукашенка в Білорусі. Ви малюйте собі будь-які цифри, але народ у ці цифри не вірить і ніколи не підтримає цю позицію", – спрогнозував він.

"Що в Росії відбудеться після вересня-місяця, я не берусь сказати, особливо після цих жахливих розслідувань пана Навального, який на весь світ оприлюднив доказову причетність до спроби вбивства вищого керівництва Федеральної служби безпеки Росії і, можливо, керівництва держави. І я не виключаю, що в Росії після виборів у вересні почнуться певні процеси", – зазначив Порошенко.

"Дуже важливо, щоб Україна зустріла вересень об'єднаною. Дуже важливо, щоб вона зустріла вересень сильною, із сильними Збройними силами. Дуже важливо, щоб у нас була абсолютно чітка стратегія, що нам робити на Донбасі. Я впевнений, що питання миротворців дасть нам можливість повернути Донбас 21-го року. Дуже важливо, щоб ми ефективно діяли по Криму – це наш шанс", – наголосив п'ятий президент.

Дивіться повний випуск ток-шоу "Велика політика":

Нагадаємо, 13 листопада у всіх штатах США закінчили підрахунок голосів на виборах президента. Переможцем перегонів став кандидат від Демократичної партії Джо Байден – він отримав 306 голосів виборників з 270 необхідних. Дональд Трамп здобув 232 голоси. Після протестів штабу Трампа і перерахунку голосів у низці штатів результати виборів лишились без змін і колегія виборників визнала переможцем Джозефа Байдена.

Наприкінці листопада у штабі Байдена озвучили подробиці майбутньої церемонії інавгурації, яка має відбутись 20 січня.

Попередній матеріал
Депутат від "ЄС": президент Зеленський і його партія – це вже минуле
Наступний матеріал
В Андріївській церкві відбулася світова прем'єра віднайдених симфоній композитора Березовського
Loading...