Петро Порошенко
Петро Порошенко 5 канал

Прикриваючи Татарова та підозрюваних "слуг", Зеленський став учасником корупційного процесу – Порошенко

Читайте по-русски
Не можна дати Зеленському поставити "своїх" суддів у Верховний та Антикорупційний суди, вважає лідер "ЄС"

Президент Володимир Зеленський та його команда намагаються взяти під контроль ключові суди і тиснуть на антикорупційні органи, одночасно прикриваючи колег, які вже попалися на хабарях: це свідчить, що чинна влада є активним учасником корупційного процесу. Про це в ефірі ток-шоу "Велика політика" на "5 каналі" заявив п'ятий Президент України, лідер парламентської фракції "Європейська солідарність" Петро Порошенко.

"На сьогоднішній день ми маємо прибрати марево Зеленського про те, що він хоче сформувати нову судову гілку влади, Конституційний Суд і інше – зі стовідсотково "своїх" людей – і в такий спосіб позбавити незалежності – принаймні щодо Верховного Суду і Вищого антикорупційного суду. Припинити той абсолютно брутальний "наїзд", який він чинить зараз на НАБУ, на САП – події останніх днів зокрема, де у справі Микитася проходить ціла низка високопосадовців включно з заступником голови Офісу президента паном Татаровим. І замість того, щоб негайно звільнити пана Татарова, забезпечивши відсутність впливу на розслідування, він, навпаки, бере його під свій захист", – сказав політик.

"Замість того, щоб показати, що дії пана Татарова, дії всіх високопосадовців, які проходять у справі, дії депутатів – їх уже багато від фракції "Слуга народу", які напряму брали хабарі. Під відео, по свідченням – хабарі, які вимірюються мільйонами доларів. Замість того, щоб примусити їх скласти мандат, забезпечити чесне і прозоре розслідування – Зеленський їх прикриває, Зеленський їх захищає. Це означає, що Зеленський не стане, а вже став співучасником злочину, співучасником цього процесу. Це означає, що він безпосередньо був задіяний у ці корупційні оборудки", – наголосив Порошенко.

Він зазначив, що зважаючи на таку поведінку президента при забезпеченні чесності і прозорості дій влади, Україні буде дуже важко завоювати підтримку партнерів.

"А коли до цього додати і оборудки Центренерго, і непрозорі аукціони Енергоатому, і жахливу ситуацію по залізниці, і ситуацію з будівництвом доріг в Укравтодорі. Скажіть, а де тоді ще залишається неінфікована вірусом корупції галузь, за яку відповідає Зеленський і його офіс?", – додав Порошенко.

Дивіться повний випуск ток-шоу:

Нагадаємо, у своєму недавньому інтерв'ю авторитетному американському виданню The New York Times Зеленський заявив, що ніяк не втручається в роботу антикорупційних відомств, а лише надає їм підтримку в складних випадках.

Попередній матеріал
"Є шість компаній, які пилять бюджет": Порошенко про проєкт "Велике будівництво"
Наступний матеріал
"Ви брешете щодо статистики заражень, тяжких хворих, померлих": Порошенко про дії влади у боротьбі з коронавірусом
Loading...