"ПриватБанк"
"ПриватБанк" 5 канал

Судове засідання по апеляції щодо націоналізації "ПриватБанку" перенесли на березень

Читайте по-русски
Засідання, по суті, відкладається із травня 2019 року

Скаргу на рішення Окружного адміністративного суду про незаконність націоналізації "ПриватБанку" апеляційний адмінсуд розгляне на початку березня. Нині засідання вже вкотре перенесли. Цього разу – аби з'ясувати в Конституційного Суду, чи планує він переглядати так званий "антиКоломойський" закон, яким забороняється повертати банки колишнім власникам, передає "5 канал".

Так, державним "ПриватБанк" став 2016 року. Націоналізацію здійснили, бо виявили фінансову діру в 150 мільярдів гривень. У квітні 2019 року Окружний адміністративний суд погодився з доводами колишнього власника "ПриватБанку" Ігоря Коломойського та визнав націоналізацію незаконною.

У травні того ж року представники вже державного "ПриватБанку" оскаржили це рішення в апеляції. Засідання, по суті, відтоді відкладається. Традиційно під стіни апеляційного суду прийшли представники партії "Демократична сокира". Вони переконані, якщо Феміда стане на бік колишніх власників "ПриватБанку", це буде потужним ударом по державному бюджету та негативно позначиться на міжнародній співпраці України, зокрема з Міжнародним валютним фондом.

"Суд відклав розгляд справи у зв’язку з тим, що йому необхідно витребувати офіційну інформацію від Конституційного Суду щодо того", – зазначив представник "ПриватБанку" Андрій Пожидаєв.

Співзасновник партії "Демократична сокира" Антон Швець зауважує: "Якщо хтось може вкрасти п’ять з половиною мільярдів доларів, потім отримати ці мільярди від країни, а потім ще раз їх вкрасти одним рішенням суду навіть не Верховного, то це показує Міжнародному валютному фонду, будь-яким іншим міжнародним партнерам та інвесторам, що Україна – це країна, якій не можна довіряти".

Нагадаємо, англійський суд задовольнив клопотання "ПриватБанку" щодо додаткового платежу в рахунок відшкодування витрат банку та зобов'язав пана Коломойського і пана Боголюбова разом з іншими компаніями-відповідачами виплатити 1 млн фунтів стерлінгів на користь банку до 15 березня 2021 року.

Попередній матеріал
Обіцянки є – вакцин нема: коли в Україні розпочнеться щеплення проти COVID-19 – ток-шоу "Країна"
Наступний матеріал
Pfizer подала документи на реєстрацію своєї вакцини від COVID-19 в Україні – у МОЗ розповіли подробиці
Loading...

Англійський суд зобов'язав колишніх власників "ПриватБанку" виплатити установі 1 мільйон фунтів

Шведський економіст Аслунд, який назвав Коломойського бандитом, виграв суд проти олігарха

Справа про АЗС: "ПриватБанк" виграв суд у структур Коломойського

У Мін'юсті США оприлюднили подробиці третього позову проти Коломойського

Відмивання грошей через "ПриватБанк": Мін'юст США висунув нові звинувачення Коломойському і Боголюбову

Справа "ПриватБанку": Північний апеляційний господарський суд розглядає скаргу колишніх акціонерів