"ПриватБанк"
"ПриватБанк" Depositphotos

Англійський суд зобов'язав колишніх власників "ПриватБанку" виплатити установі 1 мільйон фунтів

  Читайте по-русски
  Таким чином, загальна сума виплачених коштів банку відповідачами разом із процентами становить понад 12 млн фунтів стерлінгів

  Англійський суд задовольнив клопотання "ПриватБанку" щодо додаткового платежу в рахунок відшкодування витрат банку та зобов'язав пана Коломойського і пана Боголюбова разом з іншими компаніями-відповідачами виплатити 1 млн фунтів стерлінгів на користь банку до 15 березня 2021 року. Про це мовиться на сайті банку.

  Таким чином, загальна сума виплачених коштів банку відповідачами разом із процентами становить понад 12 млн фунтів стерлінгів. Відповідачів також зобов'язали сплатити витрати "ПриватБанку" розміром близько 35 тис. фунтів стерлінгів, понесених у зв'язку із поданням такого клопотання.

  Апеляційний суд зобов'язав відповідачів сплатити "ПриватБанку" витрати, понесені щодо слухання 2018 року, та кошти, витрачені банком на апеляцію, та здійснити проміжну виплату розміром 3,4 млн фунтів стерлінгів таких витрат на рахунок до 12 листопада 2019 року. Загальна сума зобов'язань відповідачів щодо витрат банку буде визначена на слуханнях, що відбудуться у період з жовтня 2021 року до лютого 2022 року.

  "ПриватБанк" продовжує підтримувати свої позови проти колишніх власників та інших, і впевнений, що зрештою йому вдасться відшкодувати близько 3,75 млрд дол. 

  Читайте також: Відмивання грошей через "ПриватБанк": Мін'юст США висунув нові звинувачення Коломойському і Боголюбову

  Попередній матеріал
  Аварія на Запорізькій ТЕС: у ДТЕК прокоментували ситуацію
  Наступний матеріал
  За минулу добу у 5 тисяч осіб підтвердили COVID-19 – одужало вдвічі більше людей
  Loading...

  "ПриватБанк" програв компанії Коломойського суд на суму 17 млн грн

  Британський суд відхилив останню спробу Коломойського не допустити розгляду позову "Приватбанку" в Лондоні

  "ПриватБанк" подав новий позов на $5,5 млрд проти Коломойського & Ко