"ПриватБанк"
"ПриватБанк" Depositphotos

Справа про АЗС: "ПриватБанк" виграв суд у структур Коломойського

  Читайте по-русски
  Цими рішеннями "ПриватБанку" було заборонено чинити будь-які дії щодо повернення та/або витребування 247-ми АЗС, переданих банком у лізинг

  Верховний Суд 14 січня задовольнив касаційну скаргу "ПриватБанку" та скасував ухвалу Госпсуду Києва від 10 березня 2020 року й постанову Північного апеляційного госпсуду від 2 червня 2020 року (у справі №910/3414/20), якими було задоволено клопотання 38 компаній, пов’язаних з т. зв. групою "Приват". Таким чином Верховний Суд скасував заборону "ПриватБанку" забирати лізингові 247 АЗС, пов'язані з колишніми власниками. Про це повідомляє Finbalance.

  Цими рішеннями "ПриватБанку" було заборонено чинити будь-які дії щодо повернення та/або витребування 247-ми АЗС, переданих банком у лізинг.

  Як відомо, згідно з судовими матеріалами, в 2016 році 15 компаній, пов’язаних з ексвласниками "ПриватБанку", уклали з банком договори фінансового лізингу, за якими отримали від "ПриватБанку" 247 АЗС. Надалі ці компанії передали вказані АЗС в оренду 38 компаніям-операторам (які є позивачами в згаданій справі). Заборгованість компаній-лізингоотримувачів перед "ПриватБанком" перевищує 2 млрд грн. Державний банк вживає заходів щодо розірвання відповідних договорів фінансового лізингу та повернення об'єктів лізингу, які перебувають в оренді в компаній-заявників.

  За даними "ПриватБанку", на кінець ІII кварталу 2020 року обсяг портфелю кредитів і дебіторської заборгованості за фінансовим лізингом, який він пов'язує з колишніми акціонерами, становив 217,3 млрд грн.

  Читайте також: Відмивання грошей через "ПриватБанк": Мін'юст США висунув нові звинувачення Коломойському і Боголюбову

  Попередній матеріал
  Україна має намір запросити РФ до Кримської платформи – Кулеба
  Наступний матеріал
  Найбільший запуск в історії: компанія SpaceX побила рекорд у галузі космонавтики
  Loading...

  Справа "ПриватБанку": Північний апеляційний господарський суд розглядає скаргу колишніх акціонерів

  "ПриватБанк" відсудив у компанії Коломойського мільярд гривень

  "ПриватБанк" програв компанії Коломойського суд на суму 17 млн грн

  Британський суд відхилив останню спробу Коломойського не допустити розгляду позову "Приватбанку" в Лондоні

  "ПриватБанк" подав новий позов на $5,5 млрд проти Коломойського & Ко

  Суд дозволив Коломойському не повертати "ПриватБанку" 247 АЗС – установа подає апеляцію