ВВП
ВВП 112.ua

"Менше, ніж очікували": Мінекономіки про падіння ВВП за пів року

  Читайте по-русски
  Поступово економіка починає відновлюватись, зазначили у відомстві

  За останні пів року внутрішній валовий продукт (ВВП) України скоротився на 6,5%. Про це розповіли в Департаменті стратегічного планування та макроекономічного прогнозування Мінекономіки.

  Експерти міністерства оцінили другий квартал 2020 року до аналогічного у 2019 році на рівні 11%. Це є меншим, ніж планувалося – падіння на рівні 14%. За перші пів року у 2020 відбулося скорочення індексу виробництва товарів та послуг за основними видами економічної діяльності у 7,7%.

  "Помісячна динаміка видів економічної діяльності свідчить, що економіка пройшла пік та подолала рубіж максимально негативного ефекту від жорстких протиепідеміологічних заходів як усередині країни, так і за її межами, який найбільше відчувався у квітні-травні 2020 р. І, наразі, на тлі пом’якшення карантинних обмежень, поступово починає відновлюватися", – зазначено у звіті.

  Окремо у Мінекономіки зауважили, що промислова, транспортна та будівельна галузі в червні продемонстрували уповільнення темпів падіння. Водночас сільськогосподарська промисловість у червні зазнала скорочення обсягів виробництва.

  Як раніше повідомляв 5.UA, уряд виділив пів мільярда гривень на погашення боргу перед аграріями, які придбали вітчизняну техніку. 

  Попередній матеріал
  Розвага для всієї родини: використовуємо новий телевізор правильно
  Наступний матеріал
  "За це є відповідальність": у МОЗ прокоментували відмову двох міст від посилення карантину
  Loading...

  "Ми маємо захистити людей і не допустити заборгованості за зарплатами та пенсіями" – Порошенко

  Держстат оприлюднив поліпшену оцінку падіння економіки України у першому кварталі

  МВФ погіршив прогноз падіння ВВП України в 2020 році

  У 2021 році економіка України відновиться на 5% – прогноз ЄБРР

  "Кінець епохи бідності": в Україні прогнозують найбільше падіння ВВП, попри низьку захворюваність на коронавірус – Княжицький

  Дубілет запропонував прив’язати розмір премій президента, прем'єр-міністра і спікера ВР до зростання ВВП