Петро Порошенко
Петро Порошенко eurosolidarity.org

"Ми маємо захистити людей і не допустити заборгованості за зарплатами та пенсіями" – Порошенко

  Читайте по-русски
  Порошенко зауважив, що атаки на незалежність НБУ є вкрай небезпечними для фінансової стабільності у державі

  Ситуація в економіці надзвичайно серйозна, падіння ВВП на середину року вже склало майже 7%, а до кінця року може сягнути 15%. Про це у прямому ефірі телеканалу "Україна" заявив п'ятий президент, лідер партії "Європейська солідарність" Петро Порошенко.

  Він зауважив, що в такій ситуації необхідно захистити людей і не допустити заборгованості за соціальними виплатами. Порошенко також зазначив, що атаки на незалежність Національного банку України є вкрай небезпечними для фінансової стабільності у державі.

  "15% – це та цифра, на яку впав ВВП в 14-15 роках, коли Україна втратила внаслідок окупації Крим і Донбас. Тільки причина вже – не російська окупація, а тотальна, кричуща некомпетентність влади. І під час цих подій, якщо вони намагаються руйнувати єдину інституцію в державі, яка забезпечувала низький рівень інфляції, стабільність банківської системи, стабільність курсу української національної грошової одиниці до долара США, та ще й закидати їм, що курс є стабільним, а інфляція низька – це точно має руйнівні наслідки", – зазначив Порошенко.

  Також лідер "Європейської солідарності" наголосив, що у країні падає зовнішня торгівля та промислове виробництво. 

  "Що ми маємо зараз зробити? Ми маємо захистити просту людину, забезпечити соціальні виплати. Маємо не допустити заборгованості за зарплатами і пенсіями. А вона є невідворотною, якщо влада не змінить свої підходи кричущої некомпетентності. Падає наша зовнішня торгівля, падає ВВП, падає промислове виробництво. Люди-підприємці, наймані працівники, в першу чергу в містах, не мають можливості заробити для себе", – сказав п'ятий президент.

  Нагадаємо, Верховна Рада 3 липня звільнила голову НБУ. Перед самим голосуванням він заявив, що на нарадах за участі президента і прем'єр-міністра від НБУ вимагали включити "друкарський верстат" і довести курс до 30 грн/долар, бо ж за ним зводили держбюджет.

   

  Попередній матеріал
  У МВФ назвали умови подальшого кредитування України після відставки Смолія
  Наступний матеріал
  На сайті президента з'явилася петиція про відставку Зеленського
  Loading...