Петро Порошенко
Петро Порошенко eurosolidarity.org

Порошенко закликав Євросоюз запровадити санкції проти Росії через дезінформаційні кампанії

  Читайте по-русски
  П'ятий президент України ознайомив європейських політиків із досвідом протидії російській гібридній агресії

  На запрошення керівництва Європейської народної партії п'ятий президент України, голова партії "Європейська солідарність" Петро Порошенко виступив на форумі ЄНП з питань протидії дезінформації та пропаганді, звітує пресслужба української політсили.

  У заході також взяли участь віцепрезидент Європейської комісії Маргарітіс Щінас, член Європейської комісії Марія Габріель, міністр закордонних справ Естонії Урмас Рейнсалу, депутати Європейського парламенту та члени національних парламентів – представників політичної родини ЄНП.

  Порошенко ознайомив європейських колег з українським досвідом протидії російській гібридній агресії, включаючи дезінформацію та пропаганду в 2014-2019 роках. Наголосив, що Україна залишається для Росії полігоном у випробуванні різних форм гібридної війни, зокрема інформаційних, які мають підірвати довіру суспільства до влади, до політичних кіл та державних інститутів.

  Порошенко наголосив, що в гібридних кампаніях Росія активно маніпулює демократичними цінностями та інститутами, такими як свобода слова та ЗМІ. Тож важливим елементом боротьби з дезінформацією має стати активізація міжнародної співпраці, із обміном найбільш ефективними практиками протидії, а також активізацією роз'яснювальної роботи серед громадян.

  Лідер "ЄС" закликав Євросоюз запровадити санкцій проти Кремля за дезінформаційну кампанію, спрямовану проти європейської безпеки та стабільності.

  На прохання учасників форуму Порошенко також поінформував про стан верховенства права та правосуддя в Україні, й небезпеку інструменталізації системи судочинства в політичних цілях.

  Як повідомляв 5.UA, Литва заборонила в себе трансляцію каналів RT через російську пропаганду.

  Попередній матеріал
  Голосування за поправки до російської Конституції здійснювали за нечинними паспортами – ЗМІ
  Наступний матеріал
  Організатори кінофестивалю "Молодість" розповіли, як готуються до серпневого фестивалю
  Loading...