Басейн

Компанія хлопців зробила селфі в басейні, але не помітила жахливу деталь позаду себе – фото

Lee Jeffs / Unsplash

Незабаром до справи залучили поліцію

Студенти коледжу, які проводили час у басейні індуїстського храму Гунданджанея (Індія), фотографувалися на пам'ять про цей день, навіть не здогадуючись про те, що відбувалося поблизу них. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Daily Star.

Один з учасників групи, на ім'я Санджай, стояв на вершині одного з декоративних каменів, що оточували старовинний храм, і вирішив зануритися в басейн, адже разом із друзями провів весь день у поході, а на вулиці було спекотно. Він стрибнув у воду і закликав своїх товаришів приєднатися. Більшість з них негайно повторила його дії, окрім одного юнака, якого поліція згодом назвала Вішвасом. Він затримався, мабуть, щоб ознайомитися з історичною довідкою на стіні храму.

"Гей! Перестань читати! Залазь у воду. Ходімо, чим ти там займаєшся?", – кричали друзі до Вішваса.

Він послухався, зняв сорочку, поклав телефон і заліз у воду разом з усіма, після чого весела компанія продовжила свої розваги. Трохи згодом Санджай вирішив зробити селфі: це зайняло кілька хвилин, бо треба було переконатися, що всі на місці та усміхаються.

Приблизно через годину Санджай вийшов з води та почав переглядати соціальні мережі, а потім подивився фотографії, зроблені раніше того дня. Коли він подивився на групове селфі, то відчув жах – за усміхненою компанією виднівся темний об'єкт.

Селфі
Селфі
Фото: CEN

Як з'ясувалося пізніше, це була голова Вішваса, який потонув, бо не вмів плавати, але нікому про це не казав. Можливо, він так довго читав табличку, намагаючись подолати свій страх.

Санджай побіг розповісти про це вчителю, який керував шкільною екскурсією, але було вже занадто пізно. Тіло 17-річного юнака пізніше знайшла поліція. Його батьки звинуватили вчителів у халатності.

Раніше "Дивогляд" розповідав, як популярна російська блогерка впала з 52-метрової скелі, коли робила селфі.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ