"Я в шоці": жінка прийшла в лікарню та дізналася про свою "смерть"

62-річна Сюзан Джонсон з Великої Британії вирушила на обстеження в лікарню і отримала шокуюче повідомлення про свою власну "смерть"

Це викликало шок у жінки, яка захотіла отримати пояснення. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на BBC News.

Вона була "мертвою" вже багато місяців

Персонал лікарні Брідлінгтона в Англії повідомив пацієнтці, що згідно, з їхніми записами, вона вже має статус померлої протягом останніх чотирьох місяців. Це спричинило припинення отримання нею допомоги з догляду за своїм чоловіком-інвалідом Бобом. Національна служба охорони здоров'я Англії визнає, що виникла проблема, пов'язана з неправильною реєстрацією смерті в цивільному стані, яку пізніше виправили.

Історія почалася у березні 2023 року, коли пані Джонсон звернулася до лікарні для консультації.

"Коли я подала свою картку, перші їхні слова були: "О, ви вже померли". Це вразило мене, і я відразу ж запросила уточнень. Я була в шоці. Пізніше вони внесли дані в комп'ютер, щоб я могла зробити фотографію, і просто попрощалися зі мною", – розповіла жінка.

Місіс Джонсон поділилася, що її чоловік Боб був дуже засмучений, коли дізнався про цю ситуацію. Вона звернулася до свого лікаря, який повідомив, що помилку вже виправили. Однак, коли вона звернулася до Департаменту праці та пенсій (DWP), співробітник сказав їй, що за їхніми документами вона дійсно вважається померлою.

Сюзан Джонсон
Сюзан Джонсон
Фото: BBC

"Я абсолютно припинила реагувати. Я не говорила і навіть не рухалася. Я просто перебувала у своєму власному маленькому світі", – згадує вона.

Їй відновили допомогу, проте місіс Джонсон ще не може зрозуміти, як трапилася помилка і хто несе за неї відповідальність. Відповідно до заяви Scarborough Medical Group, вони отримали вказівку від Primary Care Support England (PCSE) про те, щоб виключити її зі своїх записів.

Лікарі пояснили, що негайно вжили заходів, щоб виправити ситуацію з PCSE, але їм повідомили, що вони не мають відношення до цього і не відповідають за реєстрацію пацієнтів або їхніх поміток про смерть.

"Мені потрібно з'ясувати, як це сталося, хто і як допустив цю помилку. Ця людина, хто б її не вчинив, не повинна працювати в будь-якому медичному закладі", — додала пані Джонсон.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що письменниця "воскресла" після 24 хвилин клінічної смерті.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше