Прапор Канади

Канадська родина отримала тіло мертвого росіянина замість свого батька – деталі дивної історії

Shutterstock

Рідних померлого шокував вміст труни

Сім'я з Канади потрапила у жахливу ситуацію після смерті їхнього родича під час відпустки на Кубі у березні цього року – члени родини отримали тіло невідомої особи, яка, ймовірно, є росіянином. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на News 18.

Фарадж Джарджур, 68-річний батько родини, пережив серцевий напад під час купання у Варадеро. Після 45 хвилин очікування прибули медичні працівники, яким залишилося лише підтвердити факт його смерті.

Двоє його дітей повернулися до Канади, сподіваючись на прибуття тіла батька до Монреаля. За кілька тижнів вони отримали труну, але їх шокував її вміст: замість Фараджа там було тіло невідомого чоловіка з Гавани. Цей чоловік, який був на 20 років молодший за Фараджа, мав густе волосся та багато татуювань.

Виявилося, що це тіло належало туристу з рф. Міріам, дочка Фараджа, намагається розібратися, де насправді перебуває тіло її батька:

"Я зробила все можливе, щоб отримати відповідь. Я просто хочу знати, де він", – заявила вона в день запланованого похорону.

До цього моменту родина Джарджур не отримала жодної інформації від кубинської влади про місцеперебування їхнього померлого родича. Консульство рф в Монреалі також не може підтвердити або спростувати інформацію про громадянина росії, який загинув на Кубі, і чиє тіло в труні можливо помилково доставлено до Канади.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що у Житомирі сміттєвоз на смерть спресував чоловіка, який спав у баку.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ