Закордонний паспорт України

У Києві різко зріс попит на оформлення закордонних паспортів – КМДА

відкриті джерела

"До кінця дня ми приймаємо усіх, хто звернувся"

У Києві стрімко зріс попит на оформлення біометричного закордонного паспорта громадян України, передає "Дивогляд".

Директор Департаменту ЦНАП КМДА Наталія Шамрай заявила, що у Центрах надання адміністративних послуг спостерігаються черги. Лише за останній місяць попит на оформлення закордонних паспортів збільшився на 15%.

"Стосовно черг у ЦНАПах Києва щодо закордонних паспортів, у принципі, не можу сказати, що ажіотаж, але попит на закордонні паспорти і паспорти громадян України у формі ID-карток у нас спостерігається вже десь місяць. Але казати, що дуже велике навантаження, не можна. Десь зранку у нас в чергах 10-15 осіб і до кінця дня ми приймаємо усіх, хто звернувся до Центрів надання адміністративних послуг", – сказала Шамрай.

Читайте також: Для українців зміняться умови в'їзду до ЄС – що треба знати.

Директорка Департаменту ЦНАП КМДА також заявила, що українці все частіше звертаються за оформленням ID-картки і пояснила, з чим пов'язаний такий попит.

"Зараз, якраз, той період, коли тим дітям, яким виповнилося 14 років, треба отримати ID-картку, тому що необхідно буде здавати ЗНО. На закордонні паспорти збільшився попит десь на 15%", – зазначила Шамрай.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, чи можна перебувати за кордоном із протермінованим закордонним паспортом.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ