Морг

Чоловік здійснив серйозний сексуальний злочин стосовно трупа у морзі – яке покарання йому загрожує

Shutterstock

Запис зі злочином не будуть демонструвати в публічній залі суду

Чоловік опинився перед загрозою ув'язнення після того, як зізнався у серйозному сексуальному злочині, пов'язаному з трупом. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Metro.

17 березня 30-річного Деймона Тінге затримали, коли він проник до моргу лікарні Діани, принцеси Уельської, в Грімсбі, Велика Британія. Початково він був підозрюваний у крадіжці зі зламом, але пізніше зізнався у сексуальних діях щодо трупа.

У Королівському суді Галла чоловік, який не має постійного місця проживання, визнав вторгнення на територію з метою сексуального злочину. Хоча відеоспостереження зафіксувало подію, його не будуть демонструвати публічно в залі суду.

Замість цього його можуть показати судді окремо або звинувачення подасть докладний опис. Подальше рішення у цій справі буде прийнято на наступних слуханнях.

Британцю загрожує тривалий термін позбавлення волі, проте перед тим, як винесуть вирок, пройде ще два місяці. Суддя Джон Текрей, королівський адвокат, розпорядився провести психіатричний огляд перед тим, як винести вирок 27 червня. Служба пробації також підготує звіт про оцінку потенційної небезпеки, яку Тінгей представляє для громадськості.

Раніше "Дивогляд" розповідав, як у Львові пара зайнялась сексом посеред вулиці, що потрапило на відео.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ