"Це було жахливо": модель шокувала наслідками відвідування стоматолога – фото

Модель із Техасу вразила реакцією свого організму на зубні імплантати

44-річній Джессіці Макко 2 квітня зробили операцію з імплантації зубів: хірург видалив її власні, вже пошкоджені зуби, а потім встановив їй 14 підробок. Хоча її попередили, що процедура може бути болісною та супроводжуватися набряком і синцями, вона була шокована серйозністю темних плям, які почали з'являтися на всьому її обличчі. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням New York Post.

Постійно плакала вночі

"Наступного дня після встановлення імплантатів, моє обличчя було набряклим, а наступного дня з'явилися синці. Я дуже злякалася. Кожної години ставало все гірше і гірше", – пригадувала Макко.

На фотографіях, зроблених матір'ю трьох дітей, видно фіолетові синці, які починаються від шиї і тягнуться до очей.

"Це було жахливо, бо я ніколи не бачила таких синців на обличчі когось іншого", – сказала вона, додаючи, що через чотири дні після операції вона виглядала як "монстр".

Макко зауважила, що синці супроводжувалися нестерпним болем. Вона додала, що протягом першого тижня після операції вона не могла спати або їсти, і плакала вночі.

Коли по всьому обличчю з'явилися сильні синці, вона звернулася до свого щелепно-лицьового хірурга, щоб запитати, чи є це нормальним побічним ефектом. Він пояснив, що це завжди можливо, і сказав, що бачив людину, у якої було ще гірше. Також у моделі анемія, тому це могло спричинити появу синців.

За словами американка, процедура all-on-4 була медичною, а не косметичною, бо її зуби були сильно пошкоджені через розлад харчової поведінки, з яким вона боролася в молоді роки. Дефіцит вітамінів і поживних речовин може спричинити карієс, а булімія руйнує зубну емаль через надмірний контакт зі шлунковим соком.

Після двох тижнів після процедури синці Макко нарешті почали зменшуватись. Попри прикрі побічні ефекти та сильний біль, який вона пережила, Джессіка не шкодує про встановлення імплантатів.

Раніше "Дивогляд" повідомляв, що стоматолог хитрим чином вбив свою дружину заради коханки.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше