художниця Соня Морозюк

"З майном докопалися через резонанс у суспільстві": Соня Морозюк зробила нову заяву про корупційний скандал з Гринкевичами

facebook.com/plinskiymedia

На все її майно накладено арешт

Соня Морозюк, що опинилася в центрі скандалу через роман з корупціонером Романом Гринкевичем, розповіла про своє майно. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на її інтерв'ю для "Люкс ФМ".

Вона заявила, що зараз всі її майнові активи перебувають під арештом. Соня Морозюк вважає, що арешт її майна став наслідком гучного скандалу в суспільстві.

При цьому вона підкреслила, що в справі, пов'язаній з Гринкевичем, не фігурує її ім'я, і вона не має жодного відношення до корупційних справ Романа. Навіть більше, молода діячка стверджує, що взагалі не є свідком цієї справи.

"На все моє майно накладено арешт, але я хочу зазначити, що я не є фігурантом справи, я не є навіть свідком. Я по справі ніяк не проходжу, навіть як свідок. Я думаю, що з майном докопалися через резонанс у суспільстві. Але нічого, я на все маю документи, тому я думаю, що з моїм майном все буде добре", – заявила вона.

Крім того, художниця впевнено заявила, що у майбутньому арешт з її майна буде знятий. Морозюк додала, що її адвокати вже подали всі необхідні документи до відповідних органів для цього.

"Все буде добре, в мене є всі відповідні документи, які надано у відповідні органи", – зазначила вона.

Раніше "Дивогляд" повідомляв, що Соня Морозюк розповіла про перше знайомство з родиною Гринкевичів і затримання нареченого.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ