художниця Соня Морозюк

"Знаємо і побагатше": Соня Морозюк розповіла про перше знайомство з родиною Гринкевичів і затримання нареченого – відео

facebook.com/plinskiymedia

"Ніхто не говорив, що я йду хабар давати"

Українська художниця Соня Морозюк дала інтерв'ю журналісту Дмитру Гордону за декілька місяців після скандалу з корупційними справами її колишнього нареченого. Дівчина розповіла про перше знайомство з Гринкевичами та пригадала, як відреагувала на затримання екс-коханого, передає "Дивогляд".

 

Соня розповіла, що була шокована, коли дізналася про затримання Ігоря Гринкевича – батька її колишнього нареченого Романа Гринкевича.

"Я була в *хуї. Я була здивована, чесно кажучи, коли затримали Ігоря. У мене був шок. Тому що ви ж розумієте, що ніхто не набирав мене зранку і не говорив, що я йду хабар давати. Я була в шоці. Звісно, що в домі це ніяк не обговорювалося, що таке буде відбуватися, і я була просто в шоці. І коли побачила відео в телеграм-каналах, я була дуже здивована", – сказала художниця.

Морозюк також відмітила, що на момент затримання Ігоря Гринкевича вона начебто вже не перебувала у стосунках з екс-нареченим Романом.

"Ми з ним не були разом, як пара, ми розійшлися до оголошення підозри. Тому що в мене був шок, у нас було різне бачення розв’язання проблем, ми втратили довіру… 8 січня була наша остання зустріч", – зізналася вона.

Соня зізналася, що ініціатива розійтися надійшла від неї. Про це вона повідомила своєму колишньому через смс-повідомлення. Пара перебувала у стосунках 5 місяців, з яких два були заручені.

"Я з'їхала з мамою на свою квартиру. Ми спілкувалися телефоном і не бачилися. І коли я прийняла це важке рішення закінчити стосунки, я хотіла, як дорослі люди, зустрітися і поговорити, але він не знайшов можливість зустрітися, і ми розійшлися по смс-ках. Він написав щось на кшталт: "Це твій вибір", – розказала Морозюк.

Про знайомство з родиною Гринкевичів

Соня Морозюк розповіла, що після 24 лютого 2022 року вона залучала різні фонди для допомоги армії. Художниця була запрошена на івент в Ужгороді, де і відбулася перша зустріч з Гринкевичами:

"Там був аукціон і мою картину було продано за чотири тисячі доларів. Романа там не було, була його родина, але через деякий час він написав мені в Instagram та подякував за участь та допомогу", – розказала Соня.

Морозюк зазначила, що деякий час вони з Романом переписувалися, а згодом він запросив її на свій день народження, куди вона "на півгодинки" заїхала з подругою. Після цього вони стали спілкуватися у реальному житті та почали зустрічатися.

"Так, він мені сподобався, він відкритий, щирий, добрий, уважний, турботливий", – розказала художниця.

Про заможність Романа Гринкевича

Соня Морозюк розповіла, що на дні народження Романа вона познайомилася з його мамою і татом, які справили на неї враження "люблячих батьків". Вона також відмітила, що не бачила у них тих великих статків, про "які всі писали статті".

"За період наших стосунків ніяких машин та квартир не було придбано. Він не справляв враження заможного, знаємо і побагатше", – сказала художниця.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав про 8 сучасних українських художників, якими можна пишатися.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ