Собаки

В окупованому Маріуполі жителі відбиваються від зграй собак – відео

Shutterstock

Мешканці Маріуполя змушені самі захищатися від нападів собак за допомогою палиць та інших імпровізованих засобів

Мешканці окупованого Маріуполя стикнулися з проблемою безпритульних собак, які збираються в зграї та нападають на людей. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Маріупольську міську раду.

Мешканці вулиці Шевченка, 76, розповідають, що бездомні тварини стали загрозою для людей, які не можуть спокійно повертатися до своїх домівок через страх нападів собак.

Люди вже неодноразово зверталися до так званої "влади" з проханням розв'язати проблему безпритульних собак, але безуспішно. Внаслідок бездіяльності окупаційної "влади" ситуація лише погіршується, і збільшується кількість нападів та укусів.

Мешканці Маріуполя змушені самі захищатися від нападів собак за допомогою палиць та інших імпровізованих засобів. У багатьох випадках це стає останнім засобом оборони від агресивних зграй.

У міській раді нагадують, що російська окупаційна адміністрація спричинила руйнування профільного комунального підприємства "Щасливі тварини", яке забезпечувало стерилізацію та вакцинацію безпритульних собак. Це призвело до стрімкого зростання числа безпритульних тварин у місті, що є прямим наслідком окупації та блокади.

Раніше ми розповідали, що німецька компанія Knauf повністю виходить із російського ринку після скандалу з будівництвом в окупованому Маріуполі.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ