Маріанна Вишемирська

Відома породілля з Маріуполя, яка стала путіністкою, розкритикувала фільм "20 днів у Маріуполі"

соцмережі

"Я там була на момент, коли вони блискавично приїхали знімати після вибуху"

Відома породілля з Маріуполя Маріанна Вишемирська, чия фотографія з моменту порятунку після ракетного удару облетіла весь світ, висловилася про документальну стрічку "20 днів у Маріуполі", яка отримала нагороду "Оскар", передає "Дивогляд".

Після бойових дій у Маріуполі Маріанна стала на бік росії. У 2022 році Вишемирська з новонародженою донькою переїхала до москви. Вона займається різними так званими соціальними проєктами та агітує голосувати за путіна.Нещодавно дівчина виступила на одному з російських каналів і прокоментувала фільм Чернова. Так, за словами дівчини, більшість кадрів з фільму – це "змонтовані фейки".

"Поки вони "монтували фейки", я займалася більш важливими глобальними справами" – прокоментувала путіністка. 

Дівчина також відмітила, що навіть не дивлячись фільм знає, що так покажуть, оскільки вона "особисто пережила весь жах" у портовому місті Маріуполь. Пособниця російських пропагандистів стверджує, що вона була свідком того, як журналісти "вчасно приїхали на місце прильоту, щоб встигнути зняти все".

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що продюсерка фільму "Навальний" дивно висловилася про фільм "20 днів у Маріуполі".

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ