Морпіхи

Дівчині-морпіху освідчилися одразу після повернення з полону: історія кохання військових, які пройшли бої за Маріуполь

Facebook/ Сергій Волинський

Їхнє кохання не згасло і стало символом непереможної віри та надії

Сергій Волинський (Волина) став свідком заручин пари українських морпіхів, які зберегли своє кохання попри всі важкі випробування. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на його Facebook.

"Ця любов пережила випробування, що здатні зламати найсильніших, але не дозволила зламати Вас. Пара українських морпіхів показала, що справжні почуття не знають перешкод, навіть коли це – пекло на землі", – йдеться у повідомленні.

Пара пройшла бої за Маріуполь, впоралася з випробуваннями полону та довгої розлуки. Попри ці складності, їхнє кохання не згасло і стало символом непереможної віри та надії.

"Їхня любов – це всеосяжне світло, що перемогло темряву найтяжчих часів! Вітаю вас з цим новим початком! Ваша історія – натхнення  для всієї країни", – додав Волинський.

Зазначимо, що дівчина-морпіх Галина Федишин з Івано-Франківської області повернулася з полону 3 січня. Вона стала остання дівчина-морпіх, що була в полоні.

Захисниця пройшла оборону Маріуполя, завод Ілліча, "Азовсталь" та пекельний полон. Перебуваючи в неволі, Федишин принципово розмовляла українською мовою.

Коханий, який теж є морпіхом, освідчився дівчині одразу після того, як вона повернулася з полону. Своєю чергою, чоловік був звільнений з полону трохи раніше, ніж вона.

Раніше ми розповідали про дивовижну історію, як 95 бригада визволила українського військового з ворожого полону за допомогою дрону.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ