Джим Льюїс і Джим Спрінгер

Однакові імена дружин, робота та антипатії: дивовижна історія возз'єднання близнюків, розлучених з дитинства

Фото The Daily Star

Вони росли всього за 65 кілометрів один від одного

Брати-близнюки, розлучені при народженні, виявили, що прожили майже ідентичне життя, не знаючи один одного протягом перших 39 років свого існування. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Daily Star.

Джим Льюїс і Джим Спрінгер народилися в 1940 році та виросли всього за 65 кілометрів один від одного в штаті Міннесота, США. Попри те, що Льюїс знав про свого близнюка, мати розповіла Спрінгеру, що його брат помер при народженні.

Однак їхня перша зустріч відбулася лише у віці 39 років у 1979 році, коли Льюїс знайшов контактні дані свого близнюка. Тоді вони з'ясували, що обидва одружені на жінках з ім'ям Лінда, володіють автомобілями Chevrolet, мають собак на ім'я Той і мають навіть окремих братів на ім'я Ларрі.

Ще цікавіше те, що близнюки виявили схожість і у своїх захопленнях та антипатіях, наприклад, обом не подобався у школі правопис, але вони цінували математику ще зі студентських років. Після розлучення з Ліндами, обидва одружилися на жінках на ім'я Бетті.

Також варто зазначити, що у них були сини, які обидва мали імʼя Джеймс Алан. Обидва близнюки були курцями, страждали від мігрені та працювали в сфері безпеки – Джим Льюїс був охоронцем, а Джим Спрінгер заступником шерифа.

Після участі в дослідженні доктора Томаса Бушара в університеті Міннесоти їхні тести на особистість та мозкові хвилі виявилися приблизно ідентичними, і залишили вченого враженим цією надзвичайною схожістю.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що сестри-близнючки зустрілися після тривалої розлуки на своєму 100-річному ювілеї.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ