Ісла МакНабб

2-річна дівчинка завдяки високому IQ потрапила до Книги рекордів Гіннеса – чим вона особлива

Guinness World Records

У віці одного року вона зайнялася вивченням кольорів, цифр і алфавіту

У США 2-річна дівчинка через свій високий інтелект стала наймолодшим членом Mensa та потрапила до Книги рекордів Гіннеса. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на сайт премії та The Guardian.

Mensa International є неприбутковою організацією і відкрита для тих, хто набрав 98-й процентиль або вище за результатами стандартизованого тесту IQ. Це найбільше та найстаріше у світі товариство людей з високим рівнем IQ.

Ісла МакНабб з Крествуда (штат Кентуккі) змогла набрати 99-й процентиль інтелекту для свого віку за шкалою інтелекту Стенфорда-Біне. Дитина лише у 2,5 роки опинилася серед 1% населення та отримала право стати членом Mensa.

Батьки дівчинки давно помітили, що вона має сфокусовану увагу. Ще у віці одного року Ісла зайнялася вивченням кольорів, цифр і алфавіту, а у два роки почала читати.

Ісла МакНабб
Ісла МакНабб
Фото: Guinness World Records

Батьки постійно знаходили різноколірні іграшкові літери під предметами по всій оселі. Так, біля стільця вони виявили літери C-H-A-I-R, біля дивану – S-O-F-A, а біля їхнього кота Бугера – C-A-T.

Нещодавно дитині виповнилося три роки. Вона вже почала відвідувати дошкільний навчальний заклад. За словами МакНабб, вона дуже пишається своїми успіхами, особливо у математиці та читанні.

Окрім цього, Ісла показує рідним алфавіт американською мовою жестів. Сім'я досі намагається з'ясувати, де дитина його вивчила.

Водночас батьки розповіли, що виховання такої здібної дівчинки пов'язане з певними труднощами. Також у них була певна крива навчання.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що підліток із зав'язаними очима склав кубик Рубіка за рекордний час.

Дивіться також відео 5 каналу: КРИВАВИЙ ДИКТАТОР ПУТІН – ЛЮДИНА РОКУ? Журнал TIME включив його у список претендентів

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ