Ключі

Родина перетворила церкву на затишний дім – відео

Shutterstock

Цей дім молитви було побудовано у 1973 році

Пара показала відео, присвячене тому, як вони перетворили покинуту церкву на неймовірно гарний будинок. Про це повідомляє "Дивогляд".

Алекс і її чоловік придбали дім молитви, побудований у 1973 році в Ріно (штат Невада, США). Коли вони стали власниками цієї нерухомості, у ній було збережено первісні риси, зокрема лави, вівтар та кафедру.

Пара стверджує, що ця релігійна будівля для них пов'язана із сентиментальною цінністю. Члени громади постійно розповідали анекдоти про це місце, а тому подружжя захотіло, щоб церква отримала "другий подих". Також вони закохалися у це місце через мальовничий краєвид.

@bb_acres

Площа цієї будівлі становить 372 квадратних метри. Ремонт ще не закінчено, але пара вже досягла значних успіхів, пофарбувавши стіни, виклавши підлогу плиткою і створивши затишні п'ять спалень і три ванні кімнати.

Інтер'єр прикрашають білі меблі з гладкими чорними ручками. Також на відео помітно подвійний душ із плиткою із сірого каменю.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що жінка вразила результатом дешевого ремонту кухні.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ