Мило

220-тонну будівлю пересунули за допомогою 700 шматків мила – відео

Shutterstock

Цей об'єкт побудували у далекому 1826 році

У Новій Шотландії (Канада) будівлю колишнього готелю перенесла будівельна фірма, використавши для цього 700 шматків мила. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на UPI.

Будівлю Елмвуд у Галіфаксі звели як будинок у 1826 році, але у 1896 році перетворили на вікторіанський готель Елмвуд . У 2018 році об'єкт планували знести, але його врятувала компанія Galaxy Properties, яка оголосила про плани перенести будівлю ближче до вулиці та поставити її на новий фундамент, щоб під'єднати до запланованого житлового будинку.

220-тонну будівлю успішно перенесла будівельна фірма. За словами власника компанії S. Rushton Construction, Elmwood тягнули через сталевий каркас двома екскаваторами та евакуатором.

Під час цього використали 700 брусків мила, щоб будівля могла нормально ковзати. Він відзначив м'якість мила, яка й забезпечила плавний рух.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що небезпечна бомба понад 100 років служила окрасою саду.

Дивіться також відео 5 каналу: Під ПОДУШКОЮ! Як проходить благодійна акція та скільки грошей потрібно зібрати онкохворим діткам?

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ