Ремонт

Жінка вразила результатом дешевого ремонту кухні – відео

Shutterstock

Вона назвала суму, яку вдалося заощадити

Мама двох хлопчиків із Великої Британії показала, як її родина власними силами зробила ремонт на старій кухні. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на The Sun.

Лорін Кібл помітила, що кухня вдома гостро потребує ремонту, а тому звернулася до місцевої влади. Однак чиновники наполягли на неможливості дати родині "нову кухню", а тому жінка зайнялася ремонтом самостійно.

Спершу вона вигідно купила на Facebook Marketplace вживаний кухонний куточок за 250 фунтів стерлінгів, який замінив застарілі меблі та обладнання. Також родина зробила шліфування поверхні та пофарбувала шафи, щоб надати кухні сучасніший вигляд.

Окрім цього, вона замінила підлогу та старий холодильник. Шафи внизу вона оснастила синіми світлодіодними ліхтарями, які додали вишуканої атмосфери. Також на вході до кухні тепер є дзеркало, яке створює ілюзію більшого простору.

Лорін підрахувала загальний бюджет і прийшла до висновку, що він становив приблизно 1000 фунтів стерлінгів (43 тисячі гривень). Це на 30 тисяч фунтів дешевше, ніж середній розмір витрат на ремонт кухні у Великій Британії.

@laurenkeeble08

Раніше "Дивогляд" розповідав, що жінка зробила радикальний ремонт у будинку, який був найгіршим на вулиці.

Дивіться також відео 5 каналу: Святий Миколай з Японії завітав до харківських дітлахів! Як пройшло дитяче свято?

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ