Українці, біженці, переселенці

Чи втратять чоловіки з України статус біженців у Німеччині – роз'яснення МВС

Shutterstock

Там також згадали про рішення Києва про припинення консульського обслуговування українських чоловіків призовного віку

У Міністерстві внутрішніх справ Німеччини заявили, що призупинення Міністерством закордонних справ України надання консульських послуг чоловікам віком від 18 до 60 років, які перебувають за кордоном, не матиме впливу на статус біженців у Федеративній Республіці Німеччина. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на DW.

"Я впевнений у тому, що це не вплине на статус біженців з України, які потребують захисту, незалежно від того, чи йдеться про жінок, яких серед таких біженців переважна більшість, або чоловіків", – заявив офіційний представник МВС ФРН Максиміліан Калль.

Зазначено, що цей тимчасовий захист є стандартним для українських біженців у всіх країнах Європейського Союзу через їхній переїзд з України у зв'язку з російською агресією.

Однак ані він, ані прессекретар Міністерства закордонних справ Німеччини не висловили своєї позиції щодо рішення Києва про припинення консульського обслуговування українських чоловіків призовного віку, які перебувають, в тому числі, і в Німеччині.

"Це суверенне рішення України, яке я не можу коментувати від імені МЗС ФРН", – додав представник цього відомства Крістіан Ваґне.

Раніше у МЗС докладно роз'яснили ситуацію із консульськими послугами.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ