Україна і Польща

Польща сприятиме поверненню військовозобов'язаних чоловіків-біженців в Україну

відкриті джерела

"Багато поляків обурюються, коли бачать молодих українських чоловіків у готелях і кафе"

Міністерство закордонних справ України серйозно обмежило надання консульських послуг чоловікам призовного віку, які врятувалися від бойових дій в Україні і виїхали за кордон. Нещодавно у Польщі заявили, що сприятимуть поверненню цих громадян назад в України, передає "Дивогляд" із посиланням на Polsat News.

У середу, 24 квітня очільник оборонного відомства Польщі Владислав Косіняк-Камиш заявив, що європейська країна готова допомогти Україні повернути чоловіків призовного віку назад на територію Батьківщини "виконати свій громадянський обов'язок".

Читайте також: Якщо закінчився термін дії закордонного паспорта: чи можна перебувати за кордоном із протермінованим документом.

Читайте також: Обмеження для українських чоловіків за кордоном – які зміни передбачає новий закон про посилення мобілізації.

Причиною цього він назвав поляків, що "обурюються" через те, що молоді чоловіки гуляють у Польщі, не переживаючи за своє життя.

"Я думаю, що багато поляків обурюються, коли бачать молодих українських чоловіків у готелях і кафе, і чують, скільки зусиль ми повинні докласти, щоб допомогти Україні", – сказав він.

Читайте також: Для українців зміняться умови в'їзду до ЄС – що треба знати.

Глава Міноборони Польщі також підтримав претензії українців, які перебувають на фронті, до тих, хто начебто "роз'їхався по світу".

"Я не здивований, що міністр закордонних справ України прийняв таке рішення. Українська влада робить усе, щоб забезпечити потреби на фронті новими солдатами, адже вони величезні", – сказав Владислав Косіняк-Камиш.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що незважаючи на прохання української влади сприяти поверненню українських чоловіків назад в Україну, у Німеччині спростили процедуру отримання громадянства. Так, деякі українські біженці можуть отримати німецький паспорт уже менше, ніж за рік.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA. 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ