Падіння у вулкан

Жінка впала всередину діючого вулкана, коли позувала – фото

Newsflash

Рятувальникам знадобилося більше двох годин, щоб витягти її тіло з вулкана

Спроба зробити фото на відпустці в Індонезії перетворилася на трагедію. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Daily Star.

Китайська туристка Хуан Ліхонг впала в діючий вулкан та загинула, поки її фотографував чоловік, Чжан Йонг. Ліхонг зірвалася з висоти 250 футів (76 метрів) в кратер вулкана Іджен.

Туристи піднялися на вершину гори, щоб помилуватися сходом сонця. За допомогою місцевих гідів вони стали на схил, але під час фотосесії жінка оступилася та впала у кратер. Рятувальникам знадобилося більше двох годин, щоб витягти її тіло з вулкана.

Падіння у вулкан
Падіння у вулкан
Фото: Newsflash

Глава департаменту охорони природи Баньювангі, Дві Путро Сугіарто, заявив, що інцидент є нещасливою випадковістю, і наголосив на необхідності дотримуватися правил безпеки під час відвідування Іджену. Тіло Ліхонг буде перевезено на Балі, а потім літаком доставлено до Китаю.

Відомо, що вулкан Іджен славиться своїм блакитним вогнем та кратерним озером, що створюються за участю сірчистого газу, який витікає з кратера і загоряється.

Раніше "Дивогляд" розповідав, як тварина сама зробила кумедне селфі з туристами.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ